Slajdologie: Tajemství tvorby skvělých prezentací

Kniha je určena každému, kdo chce tvořit kreativní prezentace. Představuje alternativu k tradičnímu pojetí prezentace – vede čtenáře k tomu, aby uvažoval vizuálně. Autorka vysvětluje, jak zaujmout konkrétní posluchače, jak graficky zpracovávat myšlenky a efektivně používat schémata, jak dospět ke snadno pochopitelnému grafickému vyjádření, jak vytvářet přesvědčivé prezentace či přizpůsobit technologii k obrazu svému....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/148009/slajdologie-tajemstvi-tvorby-skvely-ZV6-148009.jpg 44
Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl

Vydáno: , BizBooks

Slide:ology - The art and science of creating great presentations, 2008

Kniha Slajdologie: Tajemství tvorby skvělých prezentací

Michaello
06.05.2017

Kniha je určitě inspirující. Ukázky konkrétních prezentací jsou velké plus. Ovšem úvodní část o historii vizuálních pomůcek má svoje slabiny. Část věnovaná barvám je skvělá, ale pro běžného uživatele ne tak snadno použitelná, podobně u fotografií. Proto mi Slajdologie připadá velmi užitečná pro tým, který má grafika, fotografa a další specialisty, kteří Vám s vizuální stránkou prezentace pomohou. Nepříjemné bylo i drobné písmo, mně se to opravdu špatně četlo - u knihy, která se vizální stránce věnuje, to považuji za nedostatek. Ale musím zopakovat, že je to kniha opravdu inspirující.

tool
24.10.2014

Velmi dobrá kniha, která naučí čtenáře vyprávět prezentací zajímavý příběh. Doporučuji.