Slaďák

Slaďák https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/330552/bmid_sladak-7Qz-330552.jpg 4 243 63

Opravdovou lásku nemusí provázet jen obří gesta jako z Romea a Julie. Někdy je důležitější nabídnout útěchu tomu druhému třeba jen proto, že mu vystydl čaj. Slaďák je dojemným, roztomilým, humorným a autobiografickým zápisníkem jedné lásky, kterou sledujeme od zamilovaných smsek až po první společné bydlení. Malé intimnosti jako společné čtení, sledování televize nebo objednávání pizzy na gauč zaručeně rozesmějí nebo rozpláčou každého, kdo někdy prožíval vlastní slaďák. Partnerem autorky, který v kreslených epizodách ze života vystupuje, je navíc tvůrce komiksu Hilda Luke Pearson. Světy Slaďáku a Hildy se tak místy vtipně prolínají, čtenář ale musí být ve střehu.... celý text

Literatura světová Komiksy
Vydáno: , Paseka

Soppy , 2014

s1ombrehimawari
28.05.2019 2 z 5

Ano, občas to ňuňuňu bylo, ale jinak nic extra. Barvy byly dobře vybraný, trochu to tím na mě působilo retro. Když už tam byl text, tak tam padaly docela krutopřísné fórky. Bohužel je tohle literatura a i téma s kterým se moc neztotožňuju.

čika
18.02.2019 4 z 5

Jej, toto je mila jednohubka - nununu. Sladacek... no co dodat, hviezdickujeme!

LimedkaMikki
06.12.2018 4 z 5

Je to takové milé, roztomilé a ňuňací. Jako obří plyšák. Kresba je velmi pěkná a toho textu tak taky nebylo zrovna mnoho.

DommiP
15.10.2018 1 z 5

Roztomilý komiks.

Áňa 998
03.08.2018 5 z 5

Roztomilý komiks, nad kterým nepobudete zas tak dlouho. Krásné kresby a situace, ve kterých se každý alespoň maličko pozná.

Alethea_k
16.07.2018 2 z 5

Bohužel, Slaďák mne nijak neohromil. Možná je to tím, že teď nemám s čím srovnávat. Trojbarevný komiks je rozkošnost, to bez debat. Ale nedokázal mě vtáhnout jako třeba Dospělost je mýtus. Snad někdy příště.

Alysa
14.04.2018 5 z 5

Tohle je tak milé :)

S1M0NE
30.03.2018 3 z 5

Roztomilé čtení. Pěkné jako dárek.

lushi
25.02.2018 5 z 5

Jak nemilovat roztomilé komiksy o lásce? Milá romantická kniha, kterou jsme si s partnerem zamilovali.

slaska77
19.02.2018 3 z 5

Tak jsem se šla podívat, co si děti půjčily v knihovně, je možné, že tento hezký komiks měli v dětské sekci? Tváří se, že ano.... no ale asi to děti úplně neocení. Je to miloučké, místy až trochu přeslazené, ale co se dá dělat, když je to slaďák:-)

Brambu
10.02.2018 4 z 5

Krásné, vtipné a trefné zachycení lásky mezi dvěma partnery. Každý si v tom najde "to svoje". Velice povedený komiks.

Shindo
01.02.2018 4 z 5

Hoci som donedávna nebol nadšencom ani zástancom takejto literatúry, zamilovanosť urobila svoje a ja som dal Slaďáku šancu - poistený odporúčaním jedného booktubera a dvoch pracovníkov kníhkupectva (ktorých týmto zdravím).

Názov hovorí sám za seba. Milé, romantické, no nie prehnane presladené, aby z toho človek zvracal dúhu. Komiksy a obrázky z bežného života jednej dvojice, v ktorých sa určite nájde každý, kto je alebo niekedy bol vo vzťahu. Kniha je útla a veľkú časť z nej tvoria ilustrácie bez textu, takže ju pokojne prečítate za hodinu - dve.

bibi.r
18.01.2018 3 z 5

Taky nesnáším, když si manžel lehne na moji stranu postele :D.

katallinka
06.01.2018 5 z 5

Neskutečně "sladká" knížka. Jednoduché "čtení", u kterého se snad každý musí usmívat a částečně se tam najít.

dom.ini
01.01.2018 4 z 5

Moc milá knížečka :) U některých situací, jsem se usmívala od ucha k uchu. Já bych ale byla radši, kdyby knížka byla delší. Doufala jsem, že tam bude více věnováno takovým těm roztomilým začátkům vztahu, na které jsem se těšila a chtěla jsem si je tak "připomenou". Ale k prolistování je tahle knížka určitě fajn, jen podle mě rozhodně ne pro každého.

simona5r
25.12.2017 5 z 5

Miloučké jednohubkové "čtení" :-)

syky245
06.12.2017 5 z 5

moc hezká ukázka toho, jak by měl fungovat vztah. Je hezké se v tom vidět a usmát se nad knížkou

gaspoda
04.11.2017 5 z 5

Krásnej ze života
I já zažívám podobnej slaďák

Anastazie0810
17.10.2017 4 z 5

Krásně ilustrovaný průvodce o tom jak by měl vypadat dokonalý vztah. Je to milé, sladké, roztomilé. Může se zdát, že to ani nestojí za koupi. Ale opak je pravdou :)

lenkaabooks
11.10.2017 4 z 5

Taková milá jednohubka. O začínajícím vztahu, o lásce, o těch drobnostech, které potěší. Třeba si vzájemně uvařit čaj, nebo se přitulit u sledování televize. Je to grafický zápisník jedné lásky - komiks.

Anglie láska komiksy

Autorovy knížky