Skutečný život Romy Schneiderové

Skutečný život Romy Schneiderové https://www.databazeknih.cz/img/books/67_/67279/skutecny-zivot-romy-schneiderove-W7O-67279.jpg 5 12 2

Kniha - Pro mnohé lidi zůstane Romy Schneiderová nezapomenutelnou Sissi, která se díky velké lásce stane rakouskou císařovnou. Ale přestože jí tato role zajistila okamžitou mezinárodní popularitu, byla i začátkem jejího utrpení. Romy musela celý život bojovat o to, aby se zbavila zavedené a obtížné image, která jí bránila v prokázání všestranného talentu. Dokázala však překonat strastiplnou cestu a získat nový elán... Kniha obsahuje DVD Docela obyčejný příběh. Česky a francouzsky, české titulky.... celý text

Vydra57
19.09.2022

Krásná, talentovaná ,věčně nešťastná - je to obdivuhodný příběh.
Ale kniha se mi zdála špatně napsaná nebo špatně přeložená. Měla jsem pocit že se prodírám křovím v pralese. Udržet dějovou kontinuitu a souvislosti mi dělalo nejen občas problém. Možná, že chyba je na mé straně. Tento styl není můj šálek čaje.

andrii24
26.09.2019

Dáma s filmovými perlami, která kroky vídeňského valčíku vyměnila za "tanečky" pařížského kankánu. Vznešená elegánka. Diva, pojem. Aristokratka herectví s charismatickým projevem, horoucně pronikající do charakterových hlubin, světel a stínů niter. Vysvlékla se z kostýmku cukrbliků. Vyklouzla z korunky slovutné "Sissi." Oplývala nesporným talentem, nepřetržitou vůlí, neotřesitelnou smyslností. "Robinsonka z ostrova intimity," na němž upíjí litry splínu. Dýmí cigarety, prašné částečky bytí. Dává si rendez-vous duše jako jehelník.

herečky Romy Schneiderová

Autorovy knížky