Skutečný příběh Cílka a Lídy

Skutečný příběh Cílka a Lídy

Všestrannému českému umělci se podařilo v jeho nové komiksové knize zachytit unikátním způsobem na třech stech dvaadvaceti fotografiích dobrodružnou pouť bezstarostného chlapíka Cílka, který vyšel jednoho letního rána navštívit svou přítelkyni poustevnici Lídu. Netušil, že se vrátí, až bude ležet sníh, s bohatými zkušenostmi a spoustou nových přátel. Příběh se odehrává v reálném prostředí a čase....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/28_/28354/skutecny-pribeh-cilka-a-lidy-l2k-28354.jpg 4.825
Komiksy, Pro děti a mládež
Vydáno:, Arbor vitae

kristleko
20.07.2015

Nádherné umělecké dílo podané formou pohádkového fotokomiksu o lesním mužíčkovi Cílkovi, který hledá svou kamarádku Lídu, unesenou zlým Rulíkem... Po cestě potká Olbrama, zlopoury, Medu a Homéra. Ten nosí batoh z obalu na telefon a má prďácký auťák, co jezdí na „S. E. D. zet péčko“. Celé je to svérázné a takové roztomile samorostlé – stejně jako autor sám, jeden z nejoriginálnějších (a mých nejmilejších) českých výtvarníků.

Heřmis
22.04.2015

Moc hezká kniha, výtvarné zpracování je super, dětem se moc líbí.

Makrela Liška
08.03.2013

krásné, nádherné, blízké

Petrvs
03.06.2012

Unikátní fotokomiks, krásná artová záležitost, spousta nápadů; ovšem pár škarohlídů by možná řeklo „Kuky verze 0.5“.

Přesto mi na tom cosi nesedlo, nedovedlo mě to vzít za srdce a nějak jsem Cílka nedovedl vzít za své, nevím, zda to bylo pro mě trochu zmateným temporytmem, nehezkým písmem nebo vlastně čím.

Přesto přezevšechno velmi zajímavé dílko, které stojí minimálně za prohlédnutí.