Skryto v Paříži

Skryto v Paříži https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/327469/bmid_skryto-v-parizi-o8F-327469.jpg 4 73 24

Ztracena ve Francii, v cizím prostředí, mezi lidmi, kterým sotva rozumí, se Annie vzpamatovává z náhlé smrti svého manžela. Jedinou jistotou v jejím životě je dům uprostřed Paříže, ve kterém se ukrývá před světem a který láskyplně opečovává, dům provoněný jídlem, protože Annie je nejen dokonalá hospodyňka, ale také nadšená kuchařka. Za žádnou cenu se milovaného domku nechce vzdát a když jí hrozí bankrot a vystěhování, rozhodne se do svého domova přijmout nájemníky. S příslibem nových začátků v Paříži přiláká Lolu, bývalou modelku, která s dětmi prchá od manžela, a záhadnou tichou dívku Altheu. Když se k nim připojí ještě nevyzpytatelný francouzský umělec a nesnesitelný Francouz s aristokratickým chováním, životem v domě to pěkně zamíchá. Annie chtěla zachránit svůj dům, ale brzy zjistí, že ještě naléhavěji potřebují pomoc její nové nájemnice – a možná by v průběhu mohla zachránit i sebe samotnou…... celý text

Literatura světová Pro ženy
Vydáno: , Motto

Hidden in Paris , 2011

bookcase
25.03.2017 4 z 5

Bylo to opravdu francouzské, i když většina hrdinů pocházela z USA :-). Akorát těch emocí bylo až moc.

Sidonia
25.03.2017 5 z 5

Miluju atmosféru této knihy, patří k těm, které do člověka vlévají elán a činorodost, připomíná jedinečnost Paříže, nechybí tam humor.

AnetV
19.03.2017 5 z 5

V prvé řadě mě v obchodě upoutala kouzelná obálka, příběh je skvělý, poutavý, místy smutný, tak jako život sám, Annie a její chlapce jsem si zamilovala, Lucas se mohl rozhoupat dříve :-) nevíce jsem však prožívala příběh Althey, strašně jsem jí fandila, aby vše překonala, trochu mi připomněla Kamilu z Prostě spolu od Gavaldy. Rozhodně jsem nečetla naposledy.

Selinute
15.03.2017 5 z 5

Knížka má naprosto úžasnou obálku, která vás okamžitě upoutá, musíte ji mít a pak už nezbývá nic jiného, než jen číst... Během měsíce je to moje třetí knížka, kde se příběh odehrává v kulisách romantické Paříže. V tomto případě ale můžeme sledovat více osudů, které se opravdu zajímavě rozvíjí a končí no, co myslíte, jak? Mně se kniha prostě líbila.

Paříž

Autorovy knížky