Skrytá tajemství vody

Skrytá tajemství vody https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/181828/skryta-tajemstvi-vody-181828.jpg 5 11 5

Doktor Emoto pokračuje ve zkoumání krystalů ledu a tlumočí nám tajemství, které v sobě skrývají. Také čtenářům je dána možnost pocítit léčivé účinky ledových krystalů zachycených na fotografiích. Odhalte tedy, jaká poselství v sobě voda skrývá a jak s její pomocí můžeme změnit svůj svět.

Žlutotemenný
29.11.2021 5 z 5

Další z těch velmi povedených příběhů. Fakt, že led i voda jsou asi nejdůležitější "živly", které člověk ke svému životu potřebuje, dodává knize velkou podstatu.
Příběh má spousty poselství, rad, návodů a doporučení. Těžko se o tom rozepisovat. Naštěstí jsem v jednom antikvariátě na tuto knihu narazil a jsem tomu strašně rád.

HellFire121
15.08.2021 5 z 5

Kdyby si měl každý člověk na světě přečíst jednu jedinou knihu, dal bych jim do ruky právě tuhle perlu od Masaru Emota.

HannyC
24.08.2018 5 z 5

Kdysi, kdysi dávno nikdo nechápal, proč dědeček daleko daleko na Dálném Východě vypráví příběh zvaný Feng Šuej - voda a vítr - a připomíná, že bez čistého větru a živé vody nelze žít psychicky a fyzicky zdravý a plnohodnotý život ... u nás Bohémů podobné téma kolovalo v pohádce Tři zlaté vlasy děda Vševěda ... živá pramenitá voda omlazuje a dodává sil ... mrtvá kohoutková voda plná antikoncepce a dalších chemických čistidel nejen z voňavých aviváží (proč je proboha potřebujeme?) činí člověka bledým a mdlým ... očista pak není očistou ... ale dalším hřebíkem do rakve ... bylo by krásné věřit, že modlitba plná lásky pomůže ozdravit vše ... toť další pohádka ...

Eva88
15.07.2017 4 z 5

Nádherné. Klíčová slova láska a vděčnost, která mohou mnohé změnit. Stačí tak málo...

medvedice3
22.02.2016 5 z 5

Živá a mrtvá voda - ve fotografiích. Stačí k nim jen popis a dalšího komentáře není potřeba.

voda

Masaru Emoto