Školská encyklopédia - Čo by som mal vedieť o svete okolo nás

Školská encyklopédia - Čo by som mal vedieť o svete okolo nás https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/194613/skolska-encyklopedia-co-by-som-mal--194613.jpg 5 4 2

Co najdou děti v této bohatě ilustrované encyklopedii? Osvojí si základní poznatky z mnoha oborů od fyziky, chemie, biologie, informačních technologií, astronomie až po nové vědní obory jako je genetické inženýrství, nanotechnologie, telekomunikace a ochrana životního prostředí. - Jasná vysvětlení více než 2500 odborných termínů - Více než 1500 barevných ilustrací a grafů - Více než 140 návodů na pokusy, činnosti nebo pozorování k danému tématu - Vědecká fakta a seznamy, měrné jednotky, klíčová data ve vědě, geometrické tvary, zákony a symboly - Země a vesmír v číslech - Otázky k opakování... celý text

Literatura naučná Pro děti a mládež Encyklopedie
Vydáno: , Viktoria Print

THE USBORNE INTERNET - LINKED SCIENCE ENCYCLOPEDIA , 2003

DarthSoren
28.02.2018 4 z 5

Encyklopédia Čo by som mal vedieť o svete okolo nás obsahuje základné poznatky, snáď zo všetkých vedných disciplín, ktoré by mal zvládnuť každý žiak deviateho ročníka základných škôl. Kniha nejde nejako výrazne do hĺbky, zato sa autori snažili podať čo najzrozumiteľnejší a čo najkomplexnejší výklad informácií z prírodných vied. Mne osobne táto kniha tiež pomohla počas základnej školy (hlavne pri pochopení fyziky :D).

Selinute
17.11.2012 5 z 5

Pro všechny děti - zajímavý pomocník při studiu. V této knize naleznete i spoustu internetových odkazů, na kterých můžete nalézt více podrobností o tématech které hledáte. Výborná. Doporučuji.

Kniha Školská encyklopédia - Čo by som mal vedieť o svete okolo nás je v