Škola úspěchu

Škola úspěchu https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/36114/skola-uspechu-36114.jpg 4 19 6

Typicky americká publikace o psychologii úspěšného obchodního jednání je dílem selfmademana, který se vypracoval od píky.

Literatura naučná Osobní rozvoj a styl
Vydáno: , Slovart (ČR)

How I raised myself from failure to success in selling

HelenBarbora
20.05.2023 4 z 5

Podnětné a inspirativní.

PietroGrencik
15.11.2021 4 z 5

Treba brať ohľad na to, že kniha je napísaná v roku 1946, a teda, štýl písania je trochu iný akoby dnešný čitateľ očakával.

Samotný obsah je ale stále hodnotný, je tam aj pár nadšasových myšlienok.
Je to ako čítať Dalea Carnegieho, s rozdielom, že toto je čisto na osobný predaj.

Davidoff21
06.01.2021 5 z 5

Tohle je skvělý manuál pro začínající ale i obchodníky veterány. Management, Leadership. Kdokoliv se točí kolem obchodu a to i prodavač na krámě tak by to měl přečíst. Já jsem spokojený nadšený a určitě aplikuji. Takže se uvidíme ????

prof.chrobak
15.09.2019

Kniha obsahuje zkušenosti a postřehy schopného obchodníka ale vlastně i dobrého znalce lidského chování nasbírané za mnoho let jeho praxe. Uzavřít obchod tak, aby z toho měly dobrý prospěch obě strany a zákazník neměl pocit, že byl k něčemu donucen nebo nějakým způsobem napálen, je svým způsobem umění. V silně konkurenčním trhu jsou rozhodující někdy i maličkosti. Kniha je sice z amerického prostředí, kde má tradice demokratického kapitalismu za sebou již dlouhý vývoj, ale je v mnohém poučná i pro naši žhavou současnost, kde bují praktiky různých "šmejdů", jejichž jediným cílem je obohatit se za každou cenu na úkor zákazníka, bez ohledu na jakoukoliv slušnost a etiku.

Celesta
04.12.2017 5 z 5

Výborná, čtivá kniha, nejen pro obchodníky

pobijecmuch
05.06.2016 odpad!

Ano, typická americká dementní publikace. Takových a dalších podobných, vychází každý týden na kila a já bych rád věděl kdo to ještě kupuje a vůbec čte. Dávno se píše rok 2016, firemní trapné večírky, společné zpívání a snaha o drzé okrádání zákazníků máme snad už dávno za sebou. Nebo, že by v Česku ještě ne?

Autorovy knížky

Frank Bettger