Simon Potter se vrací

Patnáct let poté,co Simon Potter záhadně zmizel ze života Oga Mandina v Chicagu,se náhle objevuje znovu, protože jeho práce hadráře lidských duší ještě není zdaleka u konce. Návrat Simona Pottera symbolizuje návrat naděje pro budoucnost.Dostáváte do ruky soubor principů,které mají nasměrovat vás,vaši rodinu a vaše okolí k nadějnějšímu,úspěšnějšímu a spokojenějšímu zítřku. Přečtěte si je,ztotožněte se s nimi,zabývejte se jimi alespoň 6 minut denně a najdete sílu změnit svůj život i svět kolem vás......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/68_/68095/simon-potter-se-vraci-WnH-68095.jpg 3.84
Duchovní literatura, Náboženství
Vydáno, Medium (ČR)

The Return of the Ragpicker, 1992

Kniha Simon Potter se vrací

alena755222
28.05.2018

První díl mne oslovil více, jelikož se autor zaobíral více otázkou života,měl bohatší
děj,byl čtivější.Druhy dil se opet zmiňuje o smyslu života,autor se poušti až příliš do nezajímavých vzpomínek na své úspěchy, s nimi spojené konference a pracovní povinnosti,jakoby chtěl dosáhnout ocenění od lidí za svou práci,více než poselství lidstvu při nezajímavém líčení pracovních povinností.
Až v polovině knihy je náznak o smysluplnosti na cestě životem za pomoci druhým a opět porovnání s lidmi, kteří dosahli naplnění života a velkeho celosvětového úspěchu,kam se řadí sám autor.
Málokdo z obyčejných lidí se v tomto dokáže najít a ztotožnit.

knihovnice
28.02.2011

Rozhodně přečtěte,poplačte si,ale ještě před tím si musíte přečíst "Největší zázrak na světě."

Bible Svatá
Bible Svatá