Šimek, Grossmann a spol.: Návrat nejen ve fotografiích

Šimek, Grossmann a spol.: Návrat nejen ve fotografiích https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/528514/bmid_simek-grossmann-a-spol-navrat-nejen-65800661ab054.jpg 5 1 1

Zavzpomínejte na jedinečný humor legendární komediální dvojice. Milan Wagner, fotograf a blízký přítel Šimka a Grossmanna, přináší nejen vtipné a dojemné historky, ale také mnoho dosud nepublikovaných fotografií. Zavzpomínejte na oblíbené duo společně s autorem, zasmějte se u kultovních povídek a ponořte se do atmosféry doby! Snímky slavných osobností z éry Š + G, Semaforu i z jejich soukromí vás přenesou přímo do středu dění. Tato výjimečná publikace dokonale zachycuje slavnou dvojici přesně tak, jak si ji chceme pamatovat.... celý text

Iki1
03.02.2024 5 z 5

Hezké vzpomínky zpracované blízkým kamarádem dvojice výborných komiků a zároveň jejich dvorním fotografem. Autor píše opravdu zasvěceně, vyprávění doplňuje citáty tak, jak si je pamatuje. A díky množství fotografií může čtenář zavzpomínat na oba, ale nejen na ně, opravdu důvěrně. A protože pamětníků už mnoho nezbývá, je tohle jedna z mála takovýchto relevantních knih.

20. století divadlo Semafor (divadlo) Jiří Grossmann čeští herci divadelní představení

Milan Wágner
česká, 1937