Síla vášně

Síla vášně https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/39977/bmid_sila-vasne-6Q9-39977.jpg 4 57 7

Braddock / Black série

< 5. díl

Jo Attenboroughová je dostatečně půvabná na to, aby zamotala hlavu kdejakému muži, a dostatečně svobodomyslná na to, aby se dostávala do jedné prekérní situace za druhou. Naučila se s tím vypořádat, ale teď si poprvé neví rady: v jejím životě se objevil záhadný muž, pod jehož pronikavým pohledem se jí podlamují kolena... Flynn Ito je muž bojovného srdce a nebezpečné pověsti. Všichni o něm vědí, že neohroženě hájí vlastní zájmy a že dostane vše, čeho se mu zachce. A on nikdy nechtěl nic víc než nepolapitelnou Jo... Ti dva se neměli nikdy potkat. Když se ovšem jejich cesty střetnou, vše směřuje k nevyhnutelnému konci: každá jejich tajná touha dojde ukojení, vášeň se vylije z břehů..., ale bude zapotřebí překonat četné nástrahy a příkoří, než obě nepokorná srdce pochopí, že podlehnout ještě nemusí nutně znamenat prohrát...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Domino

Force of Nature , 2003

Ála1968
25.04.2023 5 z 5

Bylo to skvělé.Romantika, napětí a přestože je to erotické,jako příběh úžasné.

Barbora H
18.03.2017 1 z 5

Nic moc... pro mě nečitelné...

havrmoni
31.08.2016 4 z 5

Tato kniha by se dala číst jako první,ale nikde jinde o těchto lidech není ani zmínka. Je mnohem kratší než ostatní,taky je akčnější a má lepší spád. První kniha této série se mi líbila nejvíce.

moudivlacek
30.03.2016 3 z 5

Tato kniha je sice poslední v sérii, ale časově by měla být jako druhá, protože syn Hazarda Trey ještě není ženatý, a ani dcera Daisy není vdaná.
Jinak je zde hlavně náruživý sex, jednoduchý příběh. Trochu mě mrzí konec. Hlavní hrdinové se toulají po světě a vlastně nikde nejsou pořádně doma.

pikacka
15.10.2014 4 z 5

je to pěkná kniha ,ale v některý pasážích knihy je popis sexuálních praktik trošku drastický a přehnaný. Což dle mého názoru trošku kazí romantičnost této knihy.

miruska1
27.05.2014 5 z 5

Mne sa kniha pačila. Len ma zaskočilo, že pribeh sa odohrava v roku 1888 a kniha je 5 v serii. 2časť sa pritom odohrava v roku1889,3časť v r. 1891 a 4časť v r1896. Takže časovo by tato časť mala byť druha. Ale ,keďže sa hlavne postavy tejto časti nevyskytuju v inych knihach ,tak to vyzera, že autorka sa po nejakych 8rokoch rozhodla napisať ďalšiu knihu o tejto rodine. Ale aby hlavne postavy neboli moc stare a platilo že Hazard bol svojej žene verny, tak musela urobyť takyto skok spe'ť v čase:-). Napriek tomu to bol pekny a aj dosť napinavy pribeh.

mariva
08.10.2012 4 z 5

Více než na děj se autorka soustřeďuje na sex - láska na první pohled, nebo spíš sexuální touha a vášeň spojí dva lidi a i přes krátké odloučení vše končí šťastně. Už jsem od této autorky četla i lepší knihy.