Síla šestého smyslu

Síla šestého smyslu https://www.databazeknih.cz/img/books/77_/77243/sila-sesteho-smyslu-77243.jpg 3 7 2

Jak si uchránit vlastní bezpečí. Autor je ve světě uznáván jako expert na ochranu i jako médium s paranormálními schopnostmi a tuto poutavou knihu napsal na základě svých bohatých životních zkušeností. Zabývá se v ní rozvíjením vlastního poznání na všech úrovních a zapojováním takzvaného šestého smyslu do života každého z nás. Díky jeho radám se dokážeme lépe ochránit v různých riskantních či nebezpečných situacích.... celý text

Duchovní literatura Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno: , Knižní klub

Powers of the Sixth Sense

Daninka123
23.07.2023 5 z 5

Kniha se mi líbila, autor se rozepsal o šestém smyslu i přednáškách které dělá. Zmínil i manželku, se kterou pomáhají při pátrání nezvěstných.

Zelený_Drak
13.12.2019 3 z 5

Zajímavé postřehy z praxe. Občas i o věcech, na které by u nás asi nikdo ani nepomyslel. Jako je vytahování lidí z jedoucích aut. Bouhužel, intuici a šestý smysl autor prezentuje nejen v souvislosti se sebeobranou a ochranou bezpečí, ale i v souvislosti s mimosmyslovým pátráním po nezvěstných osobách, což už působí zbytečně bulvárně a senzacechtivě.

Autorovy knížky

Jock Brocas