Síla pozitivního myšlení

Síla pozitivního myšlení https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/130299/sila-pozitivniho-mysleni-130299.jpg 3 17 3

Optimisté to mají v životě snazší. Jsou šťastnější, zdravější, pro druhé přitažlivější, schopní uskutečnit svá přání a bojovat s problémy. Někdo se jako pozitivně naladěný optimista narodí, ale stejně tak je možné se optimistickému postoji, myšlení, chování a jednání po krůčcích učit. V knize se dozvíte, jak změnit své vnímání, názory a myšlenkové stereotypy, které spouštějí série negativních reakcí, jak lze pomocí správné komunikace s ostatními i sami se sebou ovlivnit pozitivní myšlení či jak trénovat optimistický postoj a jednání. Objevte, co všechno můžete udělat, abyste se na sebe, druhé i vše kolem vás dívali jinak, pozitivněji!... celý text

Literatura naučná
Vydáno: ekniha , Grada

The Power of Positive Thinking , 2011

MarkCarter
30.10.2021 4 z 5

Klasika od Grada publishing. Produkujú veľké množstvo kníh podobnej koncepcie. Je to jednoduché čítanie, pár stránok, pár myšlienok. Na úvod do psychológie dobrá kniha.

Alteriol
23.01.2020 1 z 5

Hrozná nuda učebnicového typu. Nedoporučuji.

radekk33
18.10.2015 2 z 5

Kniha mě zklamala, což hovoří samo o sobě, když měla působit na rozvoj optimismu:). Něco mi tam chybělo, je to taková spleť teoretických pouček, bez jakékoliv šťávy, poměrně velká nuda, která k optimismu rozhodně nepřispěje.

2011  60%Jak získat sebedůvěru - Klíč k životu podle vlastních představ
2011  70%Jak získat vnitřní klid a rovnováhu
2011  54%Síla pozitivního myšlení

Kniha Síla pozitivního myšlení je v