Sila pozitívneho myslenia

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Tajomstvo úspešného života je v tom, že sa zbavíte starých myšlienok a nahradíte ich novými, vitálnymi myšlienkami plnými viery. Na zmenu myslenia je však potrebné dosiahnuť pokoj v duši, pretože len ten nás otvára prijímaniu Vyššej sily. Autor približuje modernému človeku, ktorý hľadá svoje miesto v súčasnom svete, pravdu Starého a Nového zákona. Vychádza z vlastnej skúsenosti a skutočných životných príbehov. Uvádza veľké množstvo duchovných techník, ktoré vedú k šťastiu, láske, dobrým partnerským vzťahom, pracovným úspechom a blahobytu. Táto kniha pomohla uzdraviť myseľ a telo desaťtisícom ľudí. S tromi miliónmi výtlačkov na celom svete, patrí Pealova kniha k najpredávanejším titulom na knižnom trhu....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/161003/big_sila-pozitivneho-myslenia-161003.jpg 444
Žánr:
Esoterika, astrologie, okultismus, Osobní rozvoj a styl

Vydáno: , Gardenia
Originální název:

The Power of positive thinking, 1953


více info...
Nahrávám...

Komentáře (10)

Kniha Sila pozitívneho myslenia

DomT
06.06.2019

Nejsem věřící, ale přesto pomyslný TOP 10

ArwenEvenstar
20.08.2018

Ačkoli nejsem věřící, kniha mi předala spoustu myšlenek a ukázala mi cestu, jak žít lepší a šťastnější život.


Shindo
06.12.2017

Úprimne neviem, ako by som knihu ohodnotil teraz. Pred tými rokmi, ked som ju čítal mi aspoň na čas pomohla zmeniť pohľad na niektoré veci a bol som rád, že sa mi dostala do rúk. Keď sa na ňu však pozriem po rokoch, príde mi až naivná, celá založená na obrovskej autosugescii a až prehnanom, slepom pozitívnom myslení. Aj samotného autora za knihu dosť kritizovali.

3nitka
18.01.2016

Táto kniha mi dala veľa sily.

ladyba
10.07.2015

Toto je opravdu mimořádná kniha a není divu, že je na ni mnoho odkazů v knihách zabývajících se osobním rozvojem a pozitivním přístupem k životu. Výrazná náboženská stránka může nevěřící trochu zaskočit, ale i tak si přijdete na své.

janulka1310
26.03.2015

Knihu jsem měla v ruce již dříve, ale až o pár měsíců později jsem ji byla schopná číst a částečně i pochopit. Myšlenky v knize jsou postaveny na křesťanské víře, takže záleží na každém, jak je v této oblasti pokročilý a od toho se dle mého odvíjí ten správný čas, kdy knihu vzít do ruky. Rozhodně bude tato kniha nadále součástí mého života a věřím, že se k ní budu vracet.

Pawlisman
12.09.2014

Základní stavební kámen všech dalších knih o duchovních naukách a sebezdokonalování. Hodně zaměřené na křesťanský pohled, ale i přesto se v knize dá najít spousty positivních a inspirujících myšlenek. Můj prvopočátek - nikdy bych neřekl, že se mi obdobná kniha bude líbit a že tomu uvěřím. Je třeba si vybírat, ale i přesto nezbývá než doporučit, jako základní abecedu.

James
08.03.2014

Vyšší síla opravdu pomáhá, děkuju panu doktorovi za tuto knihu.

1