Sila pozitívneho myslenia

Tajomstvo úspešného života je v tom, že sa zbavíte starých myšlienok a nahradíte ich novými, vitálnymi myšlienkami plnými viery. Na zmenu myslenia je však potrebné dosiahnuť pokoj v duši, pretože len ten nás otvára prijímaniu Vyššej sily. Autor približuje modernému človeku, ktorý hľadá svoje miesto v súčasnom svete, pravdu Starého a Nového zákona. Vychádza z vlastnej skúsenosti a skutočných životných príbehov. Uvádza veľké množstvo duchovných techník, ktoré vedú k šťastiu, láske, dobrým partnerským vzťahom, pracovným úspechom a blahobytu. Táto kniha pomohla uzdraviť myseľ a telo desaťtisícom ľudí. S tromi miliónmi výtlačkov na celom svete, patrí Pealova kniha k najpredávanejším titulom na knižnom trhu....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/161003/big_sila-pozitivneho-myslenia-161003.jpg 444
Esoterika, astrologie, okultismus, Osobní rozvoj a styl

Vydáno: , Gardenia

The Power of positive thinking, 1953

Kniha Sila pozitívneho myslenia

DomT
06.06.2019

Nejsem věřící, ale přesto pomyslný TOP 10

ArwenEvenstar
20.08.2018

Ačkoli nejsem věřící, kniha mi předala spoustu myšlenek a ukázala mi cestu, jak žít lepší a šťastnější život.

Shindo
06.12.2017

Úprimne neviem, ako by som knihu ohodnotil teraz. Pred tými rokmi, ked som ju čítal mi aspoň na čas pomohla zmeniť pohľad na niektoré veci a bol som rád, že sa mi dostala do rúk. Keď sa na ňu však pozriem po rokoch, príde mi až naivná, celá založená na obrovskej autosugescii a až prehnanom, slepom pozitívnom myslení. Aj samotného autora za knihu dosť kritizovali.

3nitka
18.01.2016

Táto kniha mi dala veľa sily.

ladyba
10.07.2015

Toto je opravdu mimořádná kniha a není divu, že je na ni mnoho odkazů v knihách zabývajících se osobním rozvojem a pozitivním přístupem k životu. Výrazná náboženská stránka může nevěřící trochu zaskočit, ale i tak si přijdete na své.

janulka1310
26.03.2015

Knihu jsem měla v ruce již dříve, ale až o pár měsíců později jsem ji byla schopná číst a částečně i pochopit. Myšlenky v knize jsou postaveny na křesťanské víře, takže záleží na každém, jak je v této oblasti pokročilý a od toho se dle mého odvíjí ten správný čas, kdy knihu vzít do ruky. Rozhodně bude tato kniha nadále součástí mého života a věřím, že se k ní budu vracet.

Pawlisman
12.09.2014

Základní stavební kámen všech dalších knih o duchovních naukách a sebezdokonalování. Hodně zaměřené na křesťanský pohled, ale i přesto se v knize dá najít spousty positivních a inspirujících myšlenek. Můj prvopočátek - nikdy bych neřekl, že se mi obdobná kniha bude líbit a že tomu uvěřím. Je třeba si vybírat, ale i přesto nezbývá než doporučit, jako základní abecedu.

James
08.03.2014

Vyšší síla opravdu pomáhá, děkuju panu doktorovi za tuto knihu.