Síla dechu - Léčení a uvolnění vědomí pomocí dechu

Síla dechu - Léčení a uvolnění vědomí pomocí dechu https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/238859/mid_sila-dechu-leceni-a-uvolneni-vedomi-nyH-238859.jpg 5 4 1

Známý britský léčitel a umělec se jako odborník na léčení pomocí energie ve své nové knize zabývá dechem s ohledem na zlepšení zdravotního stavu, získání vnitřního klidu a vytvoření spojení s hlubší duchovní sférou i s druhými lidmi. Správné dýchání a meditování umožní každému dosáhnout velmi překvapivých výsledků, které se odrazí také ve schopnosti účelně odpočívat, lépe se soustředit a získat duševní vyrovnanost.... celý text

Duchovní literatura Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno: , Knižní klub

The Self-Healing Handbook: Using the Power of Breath to heal, relax and raise your Consciousness

Danafantom
02.03.2016

Nějak se mi špatně dýchá. Tuhle knížku jsem přečetla, dá se říct, že se mi líbila, pak jsem jí zavřela, aniž bych cokoli z těch 57 pěkných cvičení vyzkoušela. Je to celé v podstatě o meditaci, a ta mi nejde na povel, v té je to, co přináší život, ne kniha. Ale pro toho, kdo má jaksi systematičtější přístup, by mohla být inspirativní :-)

Autorovy knížky

Jack Angelo