Šijeme na stroji

Ať už jste začátečník, nebo šijete dlouhá léta, v této knize se dozvíte množství informací, které potřebujete k tomu, abyste ze svého šicího stroje vytěžili maximum. Najdete zde vše o příslušenství, které vám pomůže při vaší tvorbě, o práci s nejrůznějšími látkami nebo o vytváření dekorativních efektů. V knize nechybí ani průvodce výběrem jehel, nití, materiálů a užitečné rady k nákupu šicích strojů....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/331801/big_sijeme-na-stroji-ITN-331801.jpg 3.73
Hobby

Vydáno: , Esence

The Sewing Machine Accessory Bible, 2011

Kniha Šijeme na stroji

Capinka
04.01.2019

Tato kniha mi toho moc nedala, protože se šitím zrovna začínám a jentak ve svém volném čase. V této knize je popis šicího stroje a pak popis jednotlivých pátek a samozřejmě návody, jak s patkami pracovat. Ale více informací jsem tam nenašla. Čekala jsem trochu, že si zde osvojím názvosloví používané v tomto oboru, ale bohužel jsou zde pojmy naservírované jako hotová věc a o některých nevím, co to vlastně vyjadřuje. Vzadu je krátký slovníček, ten je ale takový moc stručný. Jinak pro lidi, kteří už se v oboru trochu vyznají a chtějí šít s více patkami a profesionálněji.

Eorin
27.08.2017

Tak toto už je opravdu pro fajnšmekry, tedy švadlenky, které šití berou vážně a hodlají se tím zabývat mnohem víc, než jen nadšenci, co s radostí zkusí sem tam nějakou plátěnou tašku. Jedná se o opravdu zevrubný soupis toho, co lze se strojem dokázat a tím myslím především možnosti stehů. Pěkně zpracované