Šifra mistra Hanky

Šifra mistra Hanky https://www.databazeknih.cz/img/books/72_/7263/sifra-mistra-hanky-7263.jpg 3 17 3

Komiks dvou předních českých komiksových tvůrců je pokusem o další tečku za Rukopisy královédvorským a zelenohorským. Děj komiksu je napínavým příběhem bratrstva střežícího pravé Rukopisy před nepovolanýma rukama bulvárních novinářů, komunistů, nacistů a policistů mocnářství.

Candide
01.04.2019

Zaujal mě nápad zpracovat téma Rukopisů jako komiks. Všechno ostatní je tu špatně. Divnou formu naplňuje ještě divnější obsah. Místo další bezduché konspiračky bych se ráda konečně dozvěděla, jak to s Rukopisy bylo DOOPRAVDY!

Tomas@S
09.01.2019 3 z 5

Zaujalo mne predevsim tema. Samotne provedeni komiksu ale neni bohuzel moc kvalitni. Ctenar se dozvi neco malo o historii rukopisu a ziska jakousi vizualni predstavu o jeho obsahu. Predevsim tam jde o zapletku ve stylu Sifry mistra Leonarda a i zde se jedna o drama znacne pritazene za vlasy. Nastesti je to komiks tenky a tak me trapeni pri prokousavani se Jaroslavovym dobrodruzstvim netrvalo prilis dlouho. Spise nedopurucuju, tak trochu ztrata casu. A vytvarne provedeni je znacne nevyrovnane.

liskarysava
12.05.2014 5 z 5

Zajímavá volba tématu pro komiks.

Karel Jerie
česká, 1977