Si šťastná, tak už nefňukaj

Si šťastná, tak už nefňukaj https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/460732/bmid_si-stastna-tak-uz-nefnukaj-YrB-460732.jpg 3 10 3

Nicole de Buron je v svetovej literárnej obci ako spisovateľka známa predovšetkým prózami, filmami a televíznymi programami s rodinnou problematikou z pohľadu modernej ženy so všetkými starosťami a radosťami každodenného života. Cíti, ako veľmi potrebujeme porozumenie, priateľstvo, rodinnú pohodu a súdržnosť. Predovšetkým však pozitívne myslenie a úsmev, ktorým sa vždy a najlepšie vyslobodíme aj z tých najťažších problémov a depresií. Kniha, ktorá je svojím štýlom veľmi blízka jej na Slovensku zvlášť úspešnej próze Kam som dala okuliare, je pre každého, kto má rád ľudí, kto miluje svojich partnerov i svoje deti. Je to kniha pre tých, pre ktorých je rodina všetkým. Aj keď už občas nevládzu a majú jej už pochopiteľne, po krk.... celý text

Literatura naučná Biografie a memoáry
Vydáno: , Hajko & Hajková

Mais t´as-tout pour-etre heureuse!

archivářka115
02.04.2021 3 z 5

Knížka se mi líbila. Připadala mi vtipná a nijak mě nestresovala. Je pravda, že když jsem jí četla po čase znovu, tak už mě moc nebrala.

Laborantka
15.10.2015 2 z 5

Kniha mě moc nebrala, a to i přes to, že je to lehká a čtivá četba. Děj ale nebyl zajímavý.

Coucouha
18.10.2014 1 z 5

Nemohla jsem se dočkat, až knihu dočtu. Vůbec mi nepřipadala vtipná...spíš trochu depresivní kniha o ženě, která si pořád stěžuje a má pořád nějaký problém. Takové knihy mě fakt neberou :-/