Sexy srážka

Sexy srážka https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/445791/bmid_sexy-srazka-IjT-445791.jpg 4 359 359

Kailyn Flowersová byla vždycky klidná, racionální a měla všechno pod kontrolou – dokud neskončí rozplácnutá na Daxtonu Hughesovi, bývalém herci, do něhož byla jako puberťačka poblázněná. A pak udělá nemyslitelné: během pěti vteřin se z ní stane fanynka tělem i duší, což může a nemusí zahrnovat vyznání nehynoucí lásky. A co je ještě zvláštnější, Daxton nevezme nohy na ramena. Jejich sexy srážka ve skutečnosti vede k přátelství, o němž se jí nikdy ani nesnilo. Samozřejmě ani nečekala, že ji zradí... A teď Dax potřebuje její pomoc. Jako opatrovník své třináctileté sestry toho má až nad hlavu. A i když Kailyn Daxovi neodpustila, není ani tak bezcitná, aby ho v tom nechala samotného. Jejich přátelská setkání se brzy promění v rande u večeře a Kailyn cítí, že chemie mezi nimi je stejně výbušná jako dřív. Jak by však mohla ukončit obranu před chlapíkem, který láme srdce na počkání?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

Meet Cute , 2019

Elize
15.04.2021 5 z 5

Pěkné oddechové čtivo, dostalo se mi přesně to, co jsem očekávala. Hezký příběh o tom, jak se každý vyrovnává se ztrátou blízkého, líbilo se mi, jak se Kailyn a Dax postupně znovu sbližovali, je zde i pěkně vylíčený vztah Daxe a Emme, kteří se navzájem snaží pochopit a vžít do nových životních rolí. Moc hezké, romantické čtivo, doporučuji a prosím víc takových knížek :)

jeny-v
10.03.2021 5 z 5

Super příběh, milý, smutný, nenásilný, přátelský, romantický. Opravdu jsem si dobře početla a oblíbila Kailyn, Daxtona, Emme i Holly. Parádní byl nákup hygienických potřeb v drogerii, a to jsem Daxe chtěla obejmout.❤
Když bylo Kailyn Flowersové dvanáct let, zamilovala si seriál "Můj život" a hlavně hlavního hrdinu Daxe Hughese. S ním se náhodně setká na vysoké škole, kde oba studují práva. V hodinách začnou mezi sebou "těžce" soupeřit, kdo z nich je nejlepší. Po problému s odevzdáním seminární práce se odloučí, aby se po letech sešli. Hudgesovi chtějí zřídit svěřenecký fond pro svoji třináctiletou dceru Emme a tak navštíví právní firmu, ve které Kailyn tvrdě pracuje a uchází se o partnerství. Osud tomu chce, aby další setkání hlavních aktérů proběhlo po rodinném neštěstí.....

maruska2906
05.03.2021 5 z 5

Úžasná knížka

Vknihách
16.02.2021 5 z 5

Autorka vytvorila sexi právničku, tvrdohlavú, priebojnú,chytrú,ale trochu detinskú. Do cesty jej postavila Daxtona-tiež sexi, tiež právnik, tiež tvrdohlavý, tiež priebojný, tiež chytrý a aj detinský(?)...Kay a Dax na seba narazili už na univerzite. Nič si spolu nezačali a zatrpknutosť hlavnej hrdinky zo vzniknutej krivdy ju prinútili aby sa od Daxa odstrihla. Rodinné nešťastie ich cesty znova prepletie po niekoľkých rokoch. Aj keď je ich vzájomná príťažlivosť prisilná, tvrdohlavosť a spomienky bránia obom zblížiť sa. V príbehu je viacero zápletiek a nečakaných situácií, ktoré autorka perfektne zvládla a načasovala vhodne do deja. A aj keď niektoré boli celkom predvídateľné, celkový dojem z príbehu to vôbec neskazilo. Čo však musím poznamenať, že od prvých strán som Daxa nemala rada kvôli neprávosti, ktorých sa dopustil na Kay.Akonáhle sa začal príbeh rozvíjať z jeho pohľadu,mala som pocit, že je to úplne iná postava. Autorka tak dokonale vedela vykresliť Kayinu nevraživosť voči Daxovi, že som proste verila jej hnevu a frustrácii z jeho sebeckosti a bezohľadnosti. V častiach kapitol,kde bol rozprávačom Daxton, som mala úplne opačný pocit. Bol láskavý, priateľský, milujúci syn, brat a kamarát. Mala som z toho také zmiešané pocity ako by to boli dve mužské postavy no asi v polovici knihy sa mi to nejak zlomilo a zostal len ten dobrý Dax(snáď ma chápete ????)Áno, aj Dax bol detinský v mnohých prípadoch avšak, keď musel prevziať plnú zodpovednosť za maloletú sestru, chopil sa tejto úlohy veľmi zodpovedne. Obdivujem ako sa bil za svoju Emme,nevzdával sa, aj napriek prekážkam, ktorých nebolo málo. V knihe bolo taktiež veľa úsmevných situácií a pri časti "v drogérii" som sa nahlas smiala. Presne tu sa moje srdce roztopilo a z Daxa sa stala jedna postava????

Kiwicatko
16.02.2021 2 z 5

(SPOILER) Tak tohle bylo slabe. Nacrtnuto nekolik zajimavych linek a nic z toho. Proc, kdyz tak moc milovala praci na rodinnem pravu tam neni ani tuk o tom, co musela udelat vsechno pro Hope.
Proc, kdyz to byla takova pravnicka esa, neprolustrovali Lindinu financni stranku.
Proc takovej “sebevedomej” kluk na zacatku jejich seznameni se zmenil v jakehosi nejisteho kloucka.
Taky nerozumim tomu, ze kdyz uz jsem s nejakou praci v kampusu, tak ji snad rovnou predam v kanclu a nedavam to nejake treti osobe. Misto zjistovani, jestli uz to odevzdal nebo ne, to mohla mit podane davno sama.

Prelouskala jsem to sice za jeden vecer, ale moc pozitivni ohlasy to ve me nevzbudilo. Za me teda hodne nevyuzitej “potencial” pribehu.

mac.martina
12.02.2021 5 z 5

Pekna knizka, celkem brzo jsem se do mi zacetla. Skoro ji nemohla odlozit, abych vedela jak to bude pokracovat. :-)

Toledo
28.01.2021 2 z 5

Nemohla jsem se do knihy pořádně začíst a tento pocit mne neopustil až do konce. Hodnotím jako slabší román, protože chemie tam nebyla žádná a celkově to byl dost vlažný příběh bez větších emocí (nebo je prostě autorka neuměla správně popsat).

petraLI
12.01.2021 4 z 5

Emmě je třináct nebo pět? Jediná tato věc mi na knížce vadila, že se k Emmě chovají jak k pětileté. Jinak klasická slaďárna, která se čte dobře.

kureceske
12.01.2021 4 z 5

Milá oddechovka na jednu noc.

johana3160
26.12.2020 3 z 5

Byla to klasicka sladarna jako med, bohuzel se i jako med tahla. Nerikam ze to bylo uplne spatne ale mohlo to mit teochu sviznejsi dej, navic hlavni hrdinove byli totalne slepi, ze nevideli co planuje teticka... bylo to pruhledne jako sklo. Jedine co me prijemne prekvapilo byl epilog.

Laf
31.10.2020 5 z 5

Výborná kniha. Hned jsem byla vtažena do děje a netrpělivě jsem čekala, co bude na další stránce. Sice trochu předvídatelná zápletka, ale i tak to stálo za to a čtení jsem si užívala. Pro chvíle pohody je tahle kniha dobrá volba. Můžu doporučit :)

Damonka12
28.10.2020 3 z 5

3,5 typický oddechový erotický román.

alzbeta4340
27.09.2020 3 z 5

Jednoduchá romance na jedno odpoledne. Oddechové čtení, přečtete, usmějete se a zapomenete.

Anna195
01.09.2020 4 z 5

(SPOILER) Je to moja prvá knižka od autorky, ktorú som čítala. Musím povedať, že to je pre mňa veľmi príjemná oddychovka pri ktorej človek vypne. Kniha je vtipná a najviac sa mi páčilo ako sa hlavné postavy Kaylin a Daxton zoznámili a ich spoločné časy na univerzite. Kaylin bola postava, ktorá sa dostávala do rôznych vtipných momentov. Posadnutosť seriálom mi u Kaylin nevadila, práveže vďaka tomu vzniklo niekoľko úsmevných situácií. Skôr som sa nevedela stotožniť, že sa hnevala 5 rokov kvôli určitej veci. Romantická linka medzi Daxom a Kaylin bola skvelá a súrodenecký vzťah medzi Daxom a Emme sa mi veľmi páčil. Chválim aj zápornú postavu, ktorá sa v knižke objavila.

Bet
31.08.2020 4 z 5

Kniha mne opravdu upoutala. Příběh je čtiví a postavy jsem si zamilovala.

jitka7
30.08.2020 4 z 5

Hezký příběh. Není to jen jednoduché počteníčko na odpoledne. Nutí to se člověka trošku zamyslet nad životem. Kniha ze života. I když samozřejmě měl hlaví hrdina mnoho štěstí, což se v životě tak často neděje. Hlavní hrdinové musí řešit důsledky života.

Lofda
22.08.2020 3 z 5

Příjemná oddychovka, malá Emme byla zábavná, i když jsem čekala víc.. Narozdíl od ostatních mě předchozí kniha autorky bavila víc. Všechny ty šmodrchance a zápletky byly jasné víceméně od začátku, žádné velké překvapení. Asi už jsem podobných knih přesycená, že to prostě nedokážu ocenit. Hodnotím půl na půl ;-)

domina
19.08.2020 2 z 5

Zdlouhavé, ne moc vtipné, hlavní postavy místy protivné. Hlavně Kailyn mi přišla až nesympatická.

Zomy
17.08.2020 4 z 5

Velice příjemná záležitost.
Opět tu teda máme naprosto zavádějící anotaci, člověk aby se bál, že v minulosti došlo k nějaké zradě (to už totiž autorka zpracovávala v Talismanu pro štěstí). Navíc se pohybujeme v právnickém prostředí, nikoliv filmovém.
Název i zpracování obálky je taky příliš prvoplánové. Ale knížka je taková uculující oddechovka, doporučuji.

Kudík
16.08.2020 4 z 5

Tato kniha je každopádně lepší než "Talisman pro štěstí".
Všichni hlavní hrdinové, Daxton, Kailyn a Emme, jsou sympatičtí, jen to občas není tolik vidět, když se vyrovnávají se ztrátou svých bližních. Dax a Emme přišli o rodiče, a tak se ze svobodného právníka a současně i bývalého herce seriálu "Můj život", stane starší bratr křížený s otcem. No a Kailyn tuto ztrátu zná osobně, a i ze svých případů pro bono. Oddychové čtení, kde předem víte, jak to dopadne, ale s úžasně vtipným epilogem. :)