Sexuální zneužívání dětí

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

V ojedinělé původní knize přední čeští odborníci psychiatrům, psychologům, právníkům, kriminologům a dalším čtenářům z řad odborné veřejnosti osvětlují na základě nejnovějších poznatků fenomén sexuálního zneužití jak ze strany pachatelů (osobnost, motivace k činu, deviace), tak ze strany oběti (charakteritika, následky). Čtenář získá naprosto ucelený pohled na danou problematiku z různých úhlů pohledu, ze strany psychologa, sexuologa, právníka a dalších odborníků....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/98_/98651/sexualni-zneuzivani--98651.jpg 4.67
Žánr
Literatura naučná, Psychologie a pedagogika
Vydáno, Grada
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Sexuální zneužívání dětí

Přidat komentář
Morrighan
29.10.2015

Tak zase Petr Weiss a zase kvalitní kus tématické literatury faktu. Jsou drobnosti, které považuji za zásadní dílky skládačky a které mi tam chyběly, ale jako celek opravdu dobré.

Adria Orici
13.02.2014

První komentář k této knize jsem musel smazat. Je neuvěřitelné kolik mě chodilo posměšných zpráv typu, neměl si být atraktivní atd. Srážka s blbcem je nejhorší .... i v naší čtenářské komunitě se tomu nevyhneme. Samozřejmě mě podrželi přátelé i ti " virtuální" . Nesmím zapomenout na svoji cvokařku. Děkuji Vám všem za podporu. I když někteří mají pocit, že je to už dlouho a člověk na vše zapomene a jde dál. Netuší nic a vše čerpají jen s předsudků.....pověr.... .

Svým způsobem jsem se dozvěděl o těchto "lidech" vice a zvráceným způsobem snad i pochopit. Samozřejmě to člověk nosí v podvědomí, ale jsem zase krůčkem dál... . V knize je několik momentů kdy jsem neudržel emoce na uzdě.....knihu sem dočetl.


Doporučujeme

Jak získávati přátele a působiti na lidi
Jak získávati přátele a působiti na lidi
Jak drahé je zdarma?
Jak drahé je zdarma?
Ticho: Síla introvertů ve světě, který nikdy nepřestává mluvit
Ticho: Síla introvertů ve světě, který nikdy nepřestává mluvit
Proč muži lžou a ženy pláčou
Proč muži lžou a ženy pláčou