Sex na mieste činu

Sex na mieste činu https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/137574/sex-na-mieste-cinu-137574.jpg 1 7 4

Komisár Liberty sa rozhodne vziať spravodlivosť do vlastných rúk a postarať sa, aby už žiadny zločin neostal nepotrestaný. Keď uvidí televíznu reportáž o sexuálnych násilnostiach a pornofilmoch snuff movies, rozhodne sa okamžite konať. Vyšetrovanie sa mu postupne vymkne z rúk a sám sa stáva masovým vrahom... Prvé vydanie

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Marenčin PT

Au beau milieu du sexe , 2006

adelinka
28.03.2018 3 z 5

No čo som ja divná??? Ja som sa pri čítaní tejto knihy pobavila. Ja by som úplne vyhodila zaradenie - detektívky - aj keď samotný vyšetrovateľ sa vlastne stane vrahom. (neprezrádzam, vrah je známy od začiatku). Ja mám veľmi veľkú predstavivosť a mne kniha prišla dosť vtipná. Veľa detailov mi prišlo veľmi zábavných...... vyhodiť "detektívka" a priradiť do žánru "humor". Nemyslím si, žeby som mala zlý vkus na knihy (čítam vlastne všetko podľa nálady), ale pri tejto som sa pobavila.....

ivana1975
02.10.2017 odpad!

Zacnem asi tym, ze o co vlastne tomu autorovi sakra islo??? Toto je zla parodia na knihu... Nastastie som si ju kupola len za 0.99 centa ale ani to by som nedala za tento odpad. Aby hlavny komisar vrazdil zeny /jedenastimi vybratormi/, len preto lebo kreten patra po ludoch co tocia snuff porno, bolo na mna uz moc... Ja zboznujem kontroverzne knihy ale toto nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee. Po precitani som lutovala seba a aj prekladatelku ze sme to vobec citali.

lucifuk
15.02.2015 odpad!

odpad!

Garik
10.04.2013 1 z 5

Pelcov Basket Flora bol lepší – aspoň mám ten dojem, ak už nie istotu, pretože si to už moc dobre nepamätám. Vlastne si ani nie som istý, či je možné tieto dve knihy porovnávať, no pri čítaní Majanovej paródie, či čo to malo byť, sa mi v súvislosti s komisárom Walanceom neustále vynárala hmlistá spomienka na Basketa. Pri ňom som sa pred tými pätnástimi rokmi aspoň bavil. Takže buď je Majanov Walance naozaj o toľko horší než Pelcov Basket, alebo som iba zostarol. Po tomto si ale skôr myslím, že Majan ako spisovateľ za veľa nestojí. Celá kniha postráda akúkoľvek hlbšiu myšlienku a dej a vôbec všetko, vrátane množstva brutality, pôsobí samoúčelne, bez cieľa, bez záveru. Je to béčkový komiks bez obrázkov.
Po dočítaní ma napadlo, že ak by som mal umrieť (myslím už, pretože raz k tomu príde určite) nechcel by som, aby práve toto bola moja posledná kniha.
Rozhodne neodporúčam. Kúpa tohoto „produktu“ je vyhadzovaním peňazí, jeho čítanie stratou času.

Váhal som medzi týmto hodnotením (*) a odpadom. Je to síce brak, ale aspoň sa to na nič iné nehrá.

Autorovy knížky

Raphaël Majan