Setkávání s nesmrtelnými

Setkávání s nesmrtelnými https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/422958/bmid_setkavani-s-nesmrtelnymi-nls-422958.jpg 5 1 1

Kniha zkušené autorky umělecky ztvárněných životopisů zachycuje nevšední, mnohdy dramatické a tragické osudy deseti významných osobností z domova i ze světa.S některými se setkala osobně při důvěrných rozhovorech, u ostatních překročila bariéru času a vydala se po málo známých či zcela neznámých cestičkách jejich životních příběhů.... celý text

milamarus
02.12.2019 5 z 5

Zvědavost, kdože se to na mě z obálky dívá, byla hodně silná, a tak jsem si knihu prostě přinesla z knihovny domů a přečetla. // Čistě matematicky je to 1:9. Muži jsou ve značné přesile, ale to je celkem nepodstatný detail. Důležitější je ta chytře proměnlivá forma, se kterou jsou informace o jejich životech autorkou předkládány. Ani chvilku jsem se nenudila a do čtení nenutila.// Skvělý, nový, vzdělávací kousek. Pět hvězd!

-------------------------------
CITÁT:
Nikdy se v životě nevzdávejte. Vše je ztraceno teprve tehdy, když se necháte osudem zlomit. Budete-li se jeho nepřízni bránit zuby nehty, určitě se Vám podaří dosáhnout svého cíle.