Setkání v márnici

Setkání v márnici

Poklidnou hladinu života amerického maloměsta rozvlní tragická událost - únos malého chlapce. Okolnosti zpočátku jednoznačně ukazují na osobu pachatele. Netypický vyšetřovatel, kurátor okresního soudu Howard Cross, však nachází spojitosti, které jej přenášejí nejen v prostoru - do kalifornské pouště, ale i v čase - až do doby druhé světové války....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/29_/29975/setkani-v-marnici-29975.jpg 3.412

Meet Me at the Morgue (1953)

Literatura světová, Detektivky, Romány
Vydáno:, BB art

Zuza151
02.05.2016

Námět knihy není špatný, i dějově je fajn, ale trochu mě zklamal konec. Že si po dvou dnech ti dva vyznají lásku a on ji žádá o ruku, to bych fakt nečekala.

Macek58
04.11.2014

Pohodové čtení, klasický Macdonald.

Ardein
18.04.2014

Vzpomínám si, že jsem tuto knihu našel ve starém kufru na chatě a protože jsem měl dočtené svoje fantasmagorie, tak jsem se do ní pustil a byl jsem mile překvapen. Jednalo se o moje první střetnutí s detektivním žánrem a musím říct, že to bylo docela dobré čtení. Jasně, pořád u mě vedou meče v hrdlech nepřátel, ale tato knížka mě dokázala zabavit a pobavit, což jsem od ní rozhodně nečekal.

Dobré čtivo! :)

Hancza
07.09.2011

Dobrá kniha, která má spád a obsahuje nečekané zvraty... Rozuzlení je překvapení snad pro každého čtenáře.