Sestra, co svět neviděl

Sestra, co svět neviděl https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/4472/sestra-co-svet-nevidel-4472.jpg 4 52 6

"Mám vám říct tajemství? Tak tajemství je tohle: Mám spoustu tajemství. Některá z mých tajemství jsou tak jiskřivá a výjimečná, že je nosím hluboko v sobě, jako světýlko v temnotách. Řada lidí samozřejmě o některých mých tajemstvích ví, ale zdaleka ne o všech. Na světě existuje pouze jediná osoba, která ví všechno a o všem, a to je Růže Růžová (jak jinak)..." Tajuplný, kouzelný, úžasný, prostě dóóóst dobrý román od autorky série Alice a...... celý text

Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Fragment (ČR)

Marshmallow Magic and the Wild Rose Rouge , 2002

petra3242
26.06.2017 3 z 5

Mám ráda tuhle autorku, a i když jsem z jejich knížek už dávno vyrostla, stejně pro ně čas od času sáhnu. Začátek vyprávění je dost zmatený, ale postupem to vše dává smysl. Příběh se mi líbil spíše až od druhé poloviny, kdy přišla do děje Sian a všechno dostalo jiný a hlavně rychlý spád. Líbil se mi pejsek ve škole, to jsme my na základce neměli. :'(

MartinaSladkova
07.02.2017 5 z 5

Skvělá, depresivní kniha. Závěr a odhalení jsem nečekala.

Marthas
31.03.2014 5 z 5

Má oblíbená autorka, kterou jsem kupodivu četla i na střední, autorka umí čtivě vyprávět a nedělá chyby a to oceňuju pěti z pěti hvězdiček, sice mě v této knize dost povodila za nos ale celkově je tato kniha jednou z mých nejolíbenějších, krom Stelly jsem koneckonců od této autorky přečetla úplně všechno, takže mám s čím porovnávat a říkám, žrala jsem všechno, jen u prvního dílu Stelly jsem se mohla unudit k smrti, což jsem vyřešila tím, že jsem celou serii o Stelle nečetla!!

sto7ra
20.11.2013 2 z 5

když jsem knížku četla, nadchla mne. jak hlavní postavou, tak stylem vyprávění. teď, s odstupem let to hodnotím trochu jinak - taková holčičí blbost. ale i tak získává pár hvězdiček za překvapivé zjištění o sestře.

TessDragon
22.09.2012 4 z 5

(SPOILER) Jediná knížka od McCombie, která nemá pokračování. A jako jedna z mých oblíbených autorek jsem si chtěla přečíst i samostatnou knihu. Knížka sice nebyla tak úžasná jako Alice nebo Stella. Ale byla jen trošičku slabší. Laurel mi byla sympatická, měla svou hlavu a byla snílek. Nakonec mě i překvapila její ''sestra'' Růža, o které jsem si myslela SPOILER, že je skutečná. Zřejmě nás napálila všechny. Ale ano knížka se mi líbila.

Tuffy
08.08.2011 5 z 5

Humorná knížka od mé oblíbené spisovatelky z dětství.... No co dodat, líbila se mi. :)