Nádherný sen

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Vojvodu Jordana Hawthorna hneď po svadobnej noci s mladučkou Alexandrou uniesli na vojnovú loď, ktorá sa potopila. Z Alexandry sa stala vychýrená krásavica a ozdoba londýnskej spoločnosti, ktorú obliehajú nedočkaví pytači, ale stratený Jordan sa vracia práve včas, aby zabránil Alexandrinmu sobášu so zákerným bratancom. Jordan a Alexandra odhalia, že ich spája čosi čarovné, čo sa v minulosti prerušilo - láska....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/14_/148641/nadherny-sen-148641.jpg 4.6106
Série

Sequels 2.

Žánr
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno, Ikar (ČR)
Orig. název

Something Wonderful, 1988

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (12)

Kniha Nádherný sen

Přidat komentář
Ála1968
08. srpna

Tak tohle bylo opravdu NÁDHERNÉ.Miluji příběhy od Judith McNaught.Ještě nikdy jsem se nezklamala.Kniha je plná humoru,vášně,romantiky,zločinu,zrady,prostě má všechno,co by mělo v romantických knihách být.Přestože byla kniha úžasná,zatím jsem nečetla nic krásnějšího než Whitney,moje láska od této autorky.Myslím,že tu nic už nedokáže překonat.

martina.nd
21.05.2018

Už dlouho jsem se takhle u knihy nepobavila. Děj se rychle odvíjí, žádné zbytečné natahování. A díky naivní a zároveň prostořeké hlavní hrdince není nouze o vtipné situace. Závěr byl na mě moc přeslazený,ale jinak opravdu skvělé počteníčko. :)

ketvin
14.03.2018

Další skvělá kniha od skvělé autorky. Alex člověk od začátku fandí, do Jordana se ale zamiluje až postupně, o to však vášnivěji :) Příběh opět originální a spletitý, hrdinové úžasní a to nejen ti hlavní - bráška byl taky úžasný a Rody? Boží...
Konec už trošku "moc", ale je to prostě kniha, ne realita...

keiko33
30.10.2017

Tento diel sa mi pavil viac. Mam rada odvazne hrdinky, ktore vedia byt nezavisle a potom sa zalubia do panovacneho, chladneho muza, ktory je z nich paf, no dlho tomu odolava. Vstah Alex k sluzobnictvu nemal chybu a babicku som milovala.

roso.mak
23.04.2017

Nevím, jak jsem se k této knize dostala, do červené knihovny se nepouštím, neb mě většinou nebaví. Ale tuhle jsem přečetla s chutí. Místo submisivních hrdinek, které nám autorky ČK většinou servírují, jsme dostali, samozřejmě krásnou, ale chytrou a schopnou dívku a hlavního hrdinu, který tam 3/4 knihy není, což knihu samozřejmě dost vylepšuje. Hlavní hrdinka se nakonec sice podvolí, místo toho, aby mu milosrdně dovolila, aby se k ní připlazil na kolenou.... ale nemůžu mít všechno.

martiline
18.02.2017

Četla jsem ji již v roce 2004 ... zřejmě původní vydání :-) ...

ariel platto
15.01.2017

Když Alex vyslovila větu "ani vy to nevíte" , krásně něžně mě to rozesmálo :)

Katka313
11.02.2016

Příběh se mi moc líbil, více než první díl, a nejvíce asi závěrečná věta, ale opět bych věnovala více stránek závěru. Knížka byla opět humorná a dojemná, tak že jsem si opět pobrečela.

1

Štítky

historické romance

Autor a jeho další knihy

Judith McNaught
americká, 1944

všech 16 knih autora

Kniha Nádherný sen je v

Přečtených142x
Doporučených12x
Knihotéce72x
Chystám se číst22x
Chci si koupit2x
dalších seznamech1x