Šepkanie osudu

Šepkanie osudu https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/21943/sepkanie-osudu-21943.jpg 4 8 2

Daniel žije roky s výčitkami svedomia kvôli autonehode, ktorú spôsobil. Jeho život sú jednotvárne plynúce sivé dni. Stretáva Alexandru a život sa mu razom mení. Opustí zmrzačenú manželku a svoje deti kvôli žene, ktorú vôbec nepozná? Osamotená Alexandra si vďaka Danielovi uvedomí, že manžela nemiluje. Po zistení, že k Danielovi cíti oveľa viac, ako si chcela priznať, si však uvedomí, že sa s ním viac nesmie stretnúť. Ako sa s tým vyrovná?! ... celý text

Jurajovamaka
28.04.2021 5 z 5

Krásny príbeh plný emócií...nevedela som sa od príbehu odtrhnúť, kým som ho nedočítala...
Taký zo života...
Hoci knižka je staršieho vydania, to vôbec neprekáža. Podľa mňa staršie knihy majú veľa do seba...je v nich vždy veľká múdrosť a ponaučenie...a šťastný KONIEC...taká rozprávka pre dospelých :-)
Ď A K U J E M autorke, určite ODPORÚČAM
Ďalšie moje recenzie na knihy istagram: majusikboxxy ♡

modranka
02.07.2014 3 z 5

Román je určený pre jednoduchého čitateľa, ktorý neodhalí nelogické súvislosti. Fakt ma naštvala skutočnosť, že autorka nemyslela na to, že logicky mysliaci čitateľ musí odhaliť jej chybu.

SPOILER: Nie je možné, aby vyšetrovacie orgány nezistili kto viedol motorové vozidlo v čase nehody, keď obaja účastníci boli v bezvládnom stave. Takých hlupákov u polície nemáme. Za to som stiahla 1 hviezdičku, za slovenčinu a slovosled druhú.

Veľmi ma to mrzí, lebo inak námet bol skvelý. I keď niekoľkokrát ho iní autori použili.