Selekce box 1 - 4

Selekce box 1 - 4

Čtyři díly Selekce v jednom boxu Pro třicet pět dívek je Selekce životní šancí. Příležitostí k útěku od života, který jim byl stanoven od narození. Možnost žít v paláci a soutěžit o srdce krásného prince Maxona. Ale pro Americu je soutěž noční můrou. Znamená pro ni otočit se zády ke své tajné lásce Aspenovi, který je o kastu níž než ona. Odejít z domova a vstoupit do nelítostné soutěže o korunu se jí nechce. Pak America potká prince Maxona – a uvědomí si, že život, o kterém vždycky snila, si už nedokáže představit. Jak soutěž pokračuje, Americe se musí nejen rozhodnout mezi dvěma muži, ale především řešit problémy, které se týkají celé země a společnosti. O dvacet let později se Selekce musí zúčastnit i následnice trůnu Eadlyn, která i přes nátlak okolí odhodlaná soutěže využít ke svým cílům. Nebude však nakonec láska silnější než rozum?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/307339/selekce-box-1-4-8h5-307339.jpg 4.631
Fantasy, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, CooBoo

ame
03.12.2017

kniha byla chitlavá, ale někdy až moc zamotaná zvlášť kniha Dcera, byla moc zbrklá a možná bych ji ještě roztáhla, ale jinak super

bara2004
13.08.2017

Všechny knihy jsem četla jedním dechem. První tři díly jsem četla 2x. Doporučuji všem.