Sedm pohádek

Sedm pohádek https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/135612/bmid_sedm-pohadek-vn1-135612.jpg 4 52 52

Děská knížka s pestrými ilustracemi, která obsahuje 7 pohádek: - Krátká pohádka o zajíci - Jak Slávek učil zvířata číst - Jak si šneček hrál - O hloupé huse - Co napsaly panenky - Jak jehla hledala a našla - Pohádka před spaním

Meda77
20.01.2022 5 z 5

Nádherná vzpomínka na pana Sekoru a na dětská léta, jak jsme byly z tohoto kousku nadšení coby totalitní kindouši.

_Michelle_
24.08.2021 5 z 5

Nádherné pohádky plné poučení a úžasných ilustrací. Knihu jsem pro svého malinkatého klučinu zakoupila v antikvariátu a jsem nadšená. Společné čtení si užíváme.

JancaMia
19.10.2019 5 z 5

Knížku četly "soudružky učitelky" ve školce před spaním .. nyní se mi dostala do rukou po strašné spoustě let ... a četla jsem svým dcerkám , které byly také nadšené :)

Damato
21.01.2019 5 z 5

Knížečku jsem četla, když byli moji kluci malí, teď jsem se k ní dostala díky nemoci vnučky a jak jinak ji udržet v peřinách, než s knížkou. Moc se mi líbí, že každá pohádka má takový trošku moralistický sklon a moc mě bavilo ten naučný podtext s vnučkou hledat.

jarki
21.03.2018 4 z 5

Krásné pohádky, jen mi tam nepasuje ta o huse, byla hodně drsná. O jehle se mi moc libila.

Leňa287
13.02.2017 5 z 5

krásné pohádky a nádherné obrázky. Ta o šnekovi, jak si zařídil autobus, se mi vždy moc líbila.

Jitka_Roškotová
04.02.2017 5 z 5

Kraťoučká knížka plná sedmi výchovných pohádek o dětech, zvířátkách i hračkách. Humorem a nenásilně zesměšňuje strach, seznamuje s hlasy a vlastnostmi zvířátek, vede k pořádku, poslušnosti (i v jídle) a nabádá k pozornosti při přecházení silnice. Pohádka o třikrát přejeté huse mě vždycky pobaví a děti se alespoň poučí, že nemohou přecházet silnici bez rozhlížení :) Knížku jsem měla ráda už jako dítě, teď ji čtu své dceři a jí se také moc líbí. Jako asi skoro všechny knížky od Ondřeje Sekory...

Petrstik
09.07.2016 5 z 5

Krásné pohádky jednoho z nejlepších autorů a zároveň ilustrátorů dětských knížek, nejen u nás.

zuzi1162
20.05.2016 5 z 5

Pohádka o přejeté huse je pěkně ujetá :).