Sebepoznání, sebeřízení a stres

Knížka zpracovává téma sebezvládání zcela novým způsobem, po svém doplňuje mezery v teorii, ukazuje zbrusu nové souvislosti a opírá se o nejefektivnější nástroj sebeřízení - zdravý rozum. Jednoduše, ale nezkresleně vykládá témata, jež jsou klíčová pro každého, kdo se rozhodne nenáhodně a cíleně pohybovat životem. Na většině dvoustran najdete vpravo obrazovou tabuli a vlevo stručný text, který s tabulí souvisí. Díky autorově dlouhodobé praxi obsahuje kniha i řadu názorných příkladů. Třeba kapitolami věnovanými managementu času nás provází pan Sebeřízek, který se rozhodl vzít život do vlastních rukou. Třetí vydání úspěšné publikace je přehledněji uspořádáno a doplněno o nové poznatky a zkušenosti. Obsahuje šest nových tabulí, věnovaných kontextu sebezvládání - úspěchu, vitalitě a biologickému a společenskému rámci lidského života. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/15_/158273/sebepoznani-seberizeni-a-stres-158273.jpg 44
Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl
Vydáno · Grada

Kniha Sebepoznání, sebeřízení a stres

LBZ
30.12.2013

Velmi netradiční zpracování - autor má vždy na jedné straně schéma a na protilehlé komentář. Některé postřehy hodně zajímavé.

Kateriska
27.04.2013

Tato kniha mi výborně pomohla překonat skoro všechen stres z příjímacích zkoušek a ačkoli jsem ji jen tak prolétla a nečetla zdaleka všechno, pokud mi bude úzko, zase se k ní vrátím.