Obálka knihy Sbohem, základko!

Komentáře knihy Sbohem, základko!

Přidat komentář

VeronikaZe
17.01.2023

Když jsem byla na základce, tahle kniha byla moje oblíbená, četla jsem ji minimálně 3x. Jako mladou teenegerku mě příběh hlavní hrdinky Fany hodně zaujal a prožívala jsem vše společně s ní.

Kyta
12.08.2013

V knize jsou vyjádřeny všechny pocity a smutek Fany Váchové. Už vím, jak se holky cítí, když dokončují devátou třídu - základku, díky téhle knize. Je suprově napsaná, všemu jsem rozuměla a taky jsem to celé prožívala s Fančou - hlavní hrdinkou. Moc hezká kniha, žádné připomínky k ní nemám. Co dodat :)


naty456
16.08.2012

jedna z nejlepsich knih


Čtenáři před vámi navštívili ještě tyto knihy:

Zavřít

Vypněte si reklamy na Databázi

Za 99 Kč vám vypneme všechny reklamní bannery na CELÝ ROK:

Chci vypnout reklamy

Nebo se staňte členem DK Premium a využijte Databázi naplno - více o DK Premium