Sbohem, základko!
Komentáře knihy Sbohem, základko!
Přidat komentář
12.08.2013
V knize jsou vyjádřeny všechny pocity a smutek Fany Váchové. Už vím, jak se holky cítí, když dokončují devátou třídu - základku, díky téhle knize. Je suprově napsaná, všemu jsem rozuměla a taky jsem to celé prožívala s Fančou - hlavní hrdinkou. Moc hezká kniha, žádné připomínky k ní nemám. Co dodat :)
3
Čtenáři před vámi navštívili ještě tyto knihy:
Zavřít
Vypněte si reklamy na Databázi
Za 99 Kč vám vypneme všechny reklamní bannery na CELÝ ROK:
Nebo se staňte členem DK Premium a využijte Databázi naplno - více o DK Premium
Karel Foltin také napsal(a)
| 2016 | Co znamená, když se řekne... |
| 2009 | Sbohem, základko! |
| 2012 | Největší osobnosti našich dějin |
| 2017 | Co znamená, když se řekne... 2 |
| 2016 | Česko - Otázky a odpovědi |
Externí recenze
U této knihy zatím nejsou externí recenze.
Přidejte recenzi

85 %
74 %
46 %
Sbohem, základko!
Když jsem byla na základce, tahle kniha byla moje oblíbená, četla jsem ji minimálně 3x. Jako mladou teenegerku mě příběh hlavní hrdinky Fany hodně zaujal a prožívala jsem vše společně s ní.