Sběratel kostí

Sběratel kostí https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/403270/bmid_sberatel-kosti-GKb-403270.jpg 3 86 27

Před dvaceti lety se čtveřice teenagerů na vlastní pěst vydala do místních lesů, aby se pokusili najít údajný domov Sběratele kostí. Vrátili se pouze tři z nich. Současnost. V ulicích Liverpoolu je místními obyvateli zpozorována těžce zraněná žena, jež tvrdí, že utekla dnes už zapomenutému a pověstmi opředenému Sběrateli kostí. Policista Louise Henderson musí skeptické kolegy přesvědčit, že tento městský mýtus je opravdu možná z masa a kostí. Když je ale v místech, o nichž žena tvrdila, že odtamtud utekla, nalezeno tělo, případ nabere nový, temnější směr. Avšak vrah sleduje každý krok, jenž policie v cestě za jeho dopadením učiní… Děsivý a zneklidňující thriller s prvky hororu.... celý text

Literatura světová Horory Thrillery
Vydáno: , Brána

The Bone Keeper , 2018

Ilsa2
22.11.2019 4 z 5

Je to první kniha, u které píšu komentář. Tato kniha si určitě zaslouží více procent než 56. Přiznám se, že i já jsem byla ovlivněna hodnocením, ale začetla jsem se, a jsem přesvědčena, že by kniha měla daleko více čtenářů, kdyby se blížila lepšímu hodnocení. Také jsem se rozhodovala mezi 3 nebo 4 hvězdičkami, ale jako odpad bych tuto knihu rozhodně nehodnotila. Přeji této knize i autorovi více pozitivních čtenářů.

Jamra
22.10.2019 3 z 5

Až na posledních 70 stránek takové utahané. Souhlasím se zvláštní absencí střelných zbraní, se kterými by bylo všechno jednodušší a rychlejší. Ale chápu, že na druhou stranu i méně napínavé.

Havrnka
06.10.2019 odpad!

Ze začátku jsem si myslela, že se mi dostala do ruky opět kniha se strhujícím dějem. Ale byl to jen pocit. Děj mi připadal chaotický, špatně jsem se v něm orientovala. Těžko se dalo rozeznat co je současnost a o minulost. Kniha mě celkově zklamala.

barack
02.08.2019 1 z 5

Ne, ne a potřetí ne. Tohle byla chyba. Miluji knihy tohoto žánru a po přečtení anotace jsem měl jasno: tohle chci! Velká chyba. Z cca 400 stran jsem přečetl půlku, pak jsem musel odložit a posílám dál. Úžasná myšlenka spojení povídačky a reálného, živého vraha je utopená naprosto špatným popisem nejen prostředí, ale i postav a děje. Hlavní postavy vám zůstanou úplně ukradené, nelze se s nimi sžít, protože nejsou vykreslené a často je nebudete chápat. Klišé střídá klišé (ano, policistka opět musí volit mezi kariérou a láskou s parťákem, aby opět obojí zkombinovala...) a občas mi přišlo, že na sebe stránky nenavazují. Pak přijdete na to, že jde o flashbacky, které se ale autor nenamáhá označit, takže budete tápat. Výsledek? Jeden z nejslabších thrillerů tohoto roku. Vůbec nechápu nakladatelství, že tuhle věc mohlo vydat a doufá, že PR kecy to prodají. Ne, špatný produkt zůstane špatným, i když ho navoníte.

Nikola_
14.07.2019 5 z 5

Kniha se mi moc líbila, skvělá zápletka.. napínavé až do konce!

Nickyheat
18.06.2019 5 z 5

Naprosto dechberoucí čtení, nemohla jsem přestat číst

vm81
16.06.2019 3 z 5

Zdá se, že policajti v Liverpoolu nevlastní střelné zbraně. :-) Celkově na mě příliš "sci-fi".

Luca Veste
britská