Sářin strážný anděl

Sářin strážný anděl https://www.databazeknih.cz/img/books/88_/88521/bmid_sarin-strazny-andel-88521.jpg 4 19 2

Mackenzie Hawk po smrti matky ve srubu vysoko v horách osaměl. Po zkušenostech s lidmi a ženami především nebyla velká naděje, že by s nějakou navázal vážný vztah. Teď jeho samotu narušila Sára Beaudryová, která se ocitla v ohrožení života a potřebuje se ukrýt před nebezpečným zločincem!

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

Sara's Angel , 2000

Kudík
07.04.2023 4 z 5

Seznamujeme se zde s Mackenzie Hawkem zrovna ve chvíli, kdy pohřbívá svou adoptivní matku Starou ženu, civilním jménem Novu Hawkovou. Před pár lety po zpackané operaci Společnosti se k ní stáhl, zpět do ústraní, na horu Kiamichi. To by nesmělo být jeho exparťáka Rogera, který k němu pošle svojí sestru, slavnou modelku Sáru Beaudryovou, která je v ohrožení. Co se díky tomu stane je předem jasné. Bylo zde pár nesedících drobností, ale co jsem ocenila, bylo jak dopadnul hlavní záporák. Takový konec byl pro mě novinkou, navíc v tomto žánru.

jeannote
23.06.2020 5 z 5

Nikdy jsem si nemyslela že mě Harlequinka bude tak bavit, propojení romantiky, humoru a napětí bylo báječné