Sama sebou - Zrození sebevědomé ženy

Sama sebou - Zrození sebevědomé ženy https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/262581/mid_sama-sebou-zrozeni-sebevedome-zeny-Xcp-262581.jpg 3 7 4

Příručka pro každou ženu, která chce pracovat na tom, aby dosáhla seberealizace. Tedy stavu, v němž bude právě takovou ženou, kterou si přeje být, a bude vést přesně takový život, který si přeje žít. Teorie je doplněna praktickými tipy a úkoly, které by měly čtenářkám pomoct v jejich sebepoznání a rozvoji vlastní osobnosti. Autorka by chtěla touto knihou inspirovat ostatní ženy k tomu, aby šly odvážně za svými sny, protože mohou dokázat mnohem více, než si myslí... celý text

Aaron Lewis
18.08.2021 4 z 5

Zase jsem zjistila, že pořád hodnotím a kritizuji... a přitom chci úplně to samé, jen si to nechci přiznat, ani v duchu a nedejbože nahlas. Takže děkuju spisovatelce, že je alespoň upřímná a taky má pravdu v tom, ať děláme zaměstnání, které nám vyhovuje a ne, které když vyslovíme před někým, tak prostě dobře zní. V tom má pravdu. Takže děkuju:).

"Můj život je zcela neobyčejný."
"Můžu si dělat, co chci."
"Jsem vzácná a výjimečná a tak mám k sobě i vzácného a výjimečného partnera."
"Jdu si směle za vším, po čem mé srdce zatouží."

Candide
27.11.2016

Zbytečnost, kterých je všude plno. Vůbec nic by se nestalo, kdyby nikdy nebyla vydána.

Ashi
16.03.2016 3 z 5

Působí to trochu jako deníček, kdy si slečna píše svá moudra sama pro sebe. Kniha by se dala schrnout opravdu jednou větou "jste úžasná, věřte si" a o tom to celý je, nic víc tam nenajdete. Tato informace je tam jen na 200 stranách okecaná

Coucouha
22.12.2015 4 z 5

Super kniha. Nepřináší nic nového, ale shrnuje všechny důležité myšlenky a dokonce jednoduchou formou. Je psaná jednoduchým jazykem a já ji přečetla na jeden zátah. Zlepšila mi náladu a opět jsem si uvědomila, co je v životě důležité. Takže s klidným srdcem doporučuji :)

2015  63%Sama sebou - Zrození sebevědomé ženy
2017  0%Deprese