S vůní jasmínu

S vůní jasmínu https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/224309/bmid_s-vuni-jasminu-224309.jpg 3 9 3

Po své první knize „DO KOPCE I Z VRŠKU“ autorka nabízí další setkání a pohled pod pokličku lidských příběhů. Tentokrát se hlavními postavami stávají dvě sestřenice rozdílných povah a charakterů. Zatímco první s jistou ostýchavostí a nedůvěrou tápe životem spolu se svou devítiletou dcerkou, talentovanou dívkou se zdravotním problémem, druhá svým živelným a ráznějším temperamentem je rozhodně jejím pravým opakem. Spolu se setkáním s jejich partnery, dalšími souvisejícími osobami a s opět příležitostnými humornými vsuvkami lze čtenáři nabídnout příjemné čtení. Autorka je původním povoláním knihkupkyně.... celý text

JancaMia
28.04.2024 1 z 5

Kniha na mě působila dojmem inteligentního společenského románu, nicméně přišlo zklamání . Kniha je na jednu stranu vyprávěná "moderní"češtinou a na druhou stranu se snaží být strašně slušná a ty nevkusné dialogy.

bananka
09.11.2015 5 z 5

Oddechová, příjemná a milá kniha. Není obsáhlá, ale zamýšlí se nad lidskými problémy a vztahy některých z nás. Spolu s humornými doplňky stojí rozhodně za přečtení.

limetka2008
03.11.2015 odpad!

Ne, tohle opravdu nee.... Vzdávám po 20 stránkách a to si myslím, že jsem se snažila dost. Sice jsem chtěla něco oddechového, ale pro mne je toto dílko jednoznačně v kategorii "bezbřehá nuda" Příběh o ničem psaný naprosto mizernou češtinou. Chtělo by se napsat, že se jedná o pokleslou literaturu, kdyby to ovšem vůbec literatura byla. Čtení pro nejjednodušší čtenářky :(

Renata Čechová
česká, 1970
2014  51%S vůní jasmínu
2013  67%Do kopce i z vršku
2015  80%Vytáhlík a Bachourek

Kniha S vůní jasmínu je v