S mobilem do Božího království? 25 úvah o tom, proč je internet dobrý sluha i zlý pán https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/513932/bmid_s-mobilem-do-boziho-kralovstvi-25-u-2Rw-513932.gif 4 3 1

25 úvah o tom, proč je internet dobrý sluha i zlý pán Na internetu hledáme čerstvé zprávy. Nakupujeme, platíme a připojujeme se k různým institucím. Posloucháme internetové rádio, podcasty a hrajeme hry. Je to pro nás dnes nepostradatelný pracovní nástroj, který pomáhá našemu vzájemnému propojení i ke vzdělávání. Mobil nás provází doslova na každém kroku. Vytváří zcela nový životní prostor, jenž má vliv na naši koncentraci, vztahy a naše tělesné, duševní a duchovní zdraví. Bereme ho do ruky v průměru každých deset minut. Co nám to přináší a co bere? 25 konkrétně zaměřených kapitol zaměřuje naši pozornost na to, jak mobil a internet využít co nejlépe a jak se přitom vyhnout různým úskalím. Autor je optimista i realista. Mobilní telefon a internet se mohou stát nástrojem růstu Božího království v našem životě i v životě těch, s nimiž se skrze ně setkáváme.... celý text

Vojslava
12.05.2023 4 z 5

Přívětivé a nízkoprahové úvahy, jak se jako křesťané pohybovat na sítích a nejen to. Pro mne osobně sice nic převratného, ale autor odvedl výbornou práci (doufám, že ho budu mít příležitost brzy osobně pochválit) a umím si představit velkou cílovou skupinu čtenářů, která v textu najde fundované odpovědi na své (možná trochu) tápavé kroky v tomto prostředí. A partie Osvědčených tipů je dost podnětná!

Autorovy knížky

Josef Ptáček
česká, 1973
2023  87%S mobilem do Božího království? 25 úvah o tom, proč je internet dobrý sluha i zlý pán

Kniha S mobilem do Božího království? 25 úvah o tom, proč je internet dobrý sluha i zlý pán je v