Rybník

Popis knihy zde zatím bohužel není.

https://www.databazeknih.cz/images_books/10_/100786/rybnik-100786.jpg 3.410
Horory, Sci-fi, Fantasy
Vydáno, Ámos

The Pond, 1990

Kniha Rybník

jakub6383
25.07.2016

Knihu som prvý krát čítal ako 14-15 ročný a uchvátila ma. Skvelý napínavý dej, ktorý vyvrcholí neuveriteľne, krásna zápletka a tajuplná záhada v pozadí. Skutočne skvelé dielo.
Čítal som ju aj neskôr a to už nebolo ono, ale rozhodne ju odporúčam mladším čitateľom, najmä ak chcete vzbudiť vášeň pre knihy, či vyvolať strach u vašich detí. Ja ju určite raz kúpim/požičiam svojmu synovi.

BroDan
15.02.2016

Túto knihu som objavil v našej domácej (nie mojej) knižnici, ktorá je inak plná starých nezaujímavých kníh. Lákala ma hlavne preto, že pred tým som vyslovene horror nečítal a taktiež preto, že som už ako dieťa na ňu hľadel s rešpektom a bál sa ju prečítať (zdá sa mi, že mi to ako 10 ročnému rodičia zakázali, ale nie som si istý). A potom ako starší chalan som si ju nakoniec prečítal a okamžite som ju presunul do svojej osobnej knižnice. Nerozumiem, prečo ma tuna také zlé hodnotenie, no mňa táto kniha dostatočne šokovala. Je napísaná vo veľmi príjemnom štýle, hororové scény sú naozaj strašidelné a zápletku to má tiež obstojnú. Ja sám to vzhľadom na neznámosť a zlému hodnoteniu pokladám za podcenenú knihu a len ma to utvrdilo v tom, že nie každá neznáma a nemainstreamová kniha je zlá.

Autor knihy

Kniha Rybník je v