Růža. Podzimní patálie

Růža. Podzimní patálie https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/499042/bmid_ruza-podzimni-patalie-qtm-499042.jpeg 4 9 2

Růža série

< 5. díl

Komiksová jízda s netradiční princeznou v hlavní roli pokračuje. Růža a její noví kamarádi se už v zámeckých zahradách pomalu začínají nudit. Nikde žádná příšera, prostě jedna velká otrava. Jenže pak Růža objeví tajný průchod a dostane se do míst, kde ještě nikdy nebyla. Jako kdyby vstoupila z léta přímo do podzimu, čas se tam očividně řídí jinými pravidly. A uprostřed mýtiny stojí tajuplná studna… „Nechoď tam!“ chtělo by se nám zakřičet, jenže znáte Růžu. A taky bychom pak přišli o další příběh — tentokrát z podzemí a v barvách podzimu. Nebude chybět napětí, humor, labyrinty a úkoly, které nás vtáhnou do děje. Bez toho si ostatně knížky o Růže už ani neumíme představit. Takže připraveni na další dobrodružství s Růžou? Komiksy většina dětí miluje. Dokážou je číst dřív, než se odváží na první „opravdovou“ knížku. Proto berou komiksy na milost i rodiče, knihovníci a učitelé, zkrátka všichni, komu záleží na tom, aby děti četly.... celý text

Literatura světová Komiksy Pro děti a mládež
Vydáno: , Host

Rouge et la sorcière d'automne , 2016

iLuciferie
13.01.2024 4 z 5

Super komiks pro malé slečny. Velmi nás bavila zejména lehká interaktivita se čtenářem a samozřejmě pěkné obrázky :)

Varjohukka
15.08.2023 4 z 5

Dobrodružství princezny Růži nás s dcerou (6) moc baví, tenhle díl měl navíc takový lehce hororový nádech. Doufám že u nás vyjdou i další díly.

odvaha

Johan Troïanowski
francouzská, 1985
2021  71%Růža - Zachraňte princeznu!
2022  82%Růža. Podzimní patálie

Kniha Růža. Podzimní patálie je v