Ruská kultúra verzus anglosaská agresia

Ruská kultúra verzus anglosaská agresia https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/415263/bmid_ruska-kultura-verzus-anglosaska-agr-evj-415263.jpg 3 7 1

Povedať pravdu v čase všeobecnej povrchnosti a klamstiev sa považuje extrémizmus. Napriek tomu Arsen Martirosjan prináša nový pohľad na udalosti z roku 1937 a medzivojnovú politickú situáciu v Európe. Táto kniha vyvracia všetky pokusy viacerých západných štátov vnútiť nám ich model interpretácie histórie. Ponúka unikátne odpovede na kľúčové otázky predvojnového obdobia, kto a ako v skutočnosti podporoval Lenina, kto stál v pozadí vzostupu Adolfa Hitlera a kam až siahajú nitky „ťahajúce“ maršala Tuchačevského. Kniha tiež opisuje rolu britskej koruny v tomto období, geopolitické manévre, zákulisné intrigy, dozviete sa tiež - ako sa Stalin vysporiadal s vnútornou opozíciou. A. B. Martirosjan odhaľuje podstatu skutočne zlovestného plánu zničenia ZSSR, ktorý zamaskovali pod názvom „Ruská púšť“. Dočítate sa o veľmocenských globálnych mechanizmoch, s pomocou ktorých bol svet vtiahnutý do vojnovej tragédie a s ňou spojenej tragédie miliónov ľudských životov.... celý text

Ivan53
01.11.2022 odpad!

Anglosaská agresia sa prejavila tým, že v roku 1938 sa Anglosasi dohodli s Hitlerom na zničení Československa. Ruská kultúra sa prejavila tým, že v roku 1939 sa Rusi dohodli s Hitlerom na zničení Poľska. Snažil som sa, ale toto sa nedá dočítať. Čítal som komunistu Husáka, ľudáka Macha, západného Churchilla... všetko sa dá čítať, ak to má hlavu a pätu. Ale tento Martirosian, ako píše samo vydavateľstvo „vyštudoval medzinárodné právo, pôsobil ako spolupracovník zahraničnej rozviedky KGB ZSSR - dlhoročný operatívny dôstojník, absolvoval viaceré zahraničné služobné misie.“ Vyberá si čo sa mu hodí, nehodiace sa skutočnosti abože prekrúti, abo úplne vynechá. Des a hrôza, vážení.

A pozornejší čitateľ si môže všimnúť, že na obálke knihy je všetko napísané veľkým písmom, s výnimkou jedného písmena v slove KULTúRA. Nejde o neúmyselnú chybu grafika. Vydavateľstvo má totiž blízko k Vladimírovi Laubertovi a jeho ruskému védizmu, v ktorom sa slovo kultúra vykladá ako KULT u RA, teda uctievanie svetla , keďže staroegyptský boh Ra predstavoval Slnko (o prepojení Tordenu a Lauberta hovorí sám zakladateľ vydavateľstva v rozhovore pre časopis Reconquista, č. 35).