Rubikon III: Černá slza

Rubikon III: Černá slza https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/433907/bmid_rubikon-iii-cerna-slza-Zcp-433907.jpg 5 4 3

Sedmnáctiletý Alex nechá svou dívčí polovinu, ať žije jeho život. Ve skrytu duše doufá, že mu najde odpovědi, místo toho však musí hledat otázky. Bohužel není, kdo by mu s tím pomohl, dokonce ani teta Klér, která řeší, co dál s vlastním životem. Také Alexova matka Markéta prožívá těžké období. Celý život žije ve světě, kde máma je máma, táta je táta, syn nemůže být dcera, žena nemůže milovat ženu a muž muže. Svět se jí začne hroutit, když jí manžel přizná, že nosí ženské oblečení. Poslední ránu dostane od nejlepší kamarádky z dětství – je lesba.... celý text

JaVa7
23.03.2024 5 z 5

WOW....mohlo by se říct jen další skvělá kniha, která čtenáře vtáhne do děje a nutí ho číst dál a dál...a prožívat vše s hlavními hrdiny. Ano přesně taková je tato kniha. Má však i něco navíc. Autorka dává čtenáři prostor, aby si příběh a postavy tvořil společně s ní. Dává prostor čtenářově fantazii. A co velmi oceňuji. Je zde hodně věcí psaných mezi řádky, které ovšem asi neobjeví všichni čtenáři.
Děkuji autorce, za tak skvělou knihu a těším se na pokračování tohoto příběhu. I na další autorčiny knihy. Jen tak dál. Za mě určitě TOP.

Aprilek
18.12.2020 4 z 5

Dobrá kniha s náhlým koncem

MichaelaDvorak
24.11.2020 5 z 5

Dobře napsané .... mám ráda proplétající se příběhy .... navíc v tomto je jeho středobodem hned několik postav které řeší těžké životní situace které opravdu mohou v životě potkat kohokoliv z nás ..... tím spíše ze každý máme nějakého toho kostlivce ve skříni . Už se těším na pokračování

česká literatura rodinné vztahy psychologické romány

Sabine D´Iable
česká, 1975