Rozprávky pre neposlušné deti a ich starostlivých rodičov

Rozprávky pre neposlušné deti a ich starostlivých rodičov https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/16050/mid_rozpravky-pre-neposlusne-deti-a-ich-WEJ-16050.jpg 4 92 24

Máte doma dieťa, ktoré sa špára v nose, je zábudlivé, lenivé, papuľnaté a nechce sa umývať? Hľadáte dobrú polepšovňu, ktorá ho zachráni pred doživotnou neposlušnosťou? Už nehľadajte - kúpte si knihu veselých nápravných rozprávok a Vaše dieťa sa konečne dozvie, čo ho čaká, keď bude neposlušné!

Literatura slovenská Pro děti a mládež Pohádky
Vydáno: , L.C.A.

Rozprávky pre neposlušné deti a ich starostlivých rodičov , 1997

Kakajko
31.03.2014 5 z 5

Podobné, ne tak drsné pohádky napsala Drijverová (Zlobilky, Nezbedníci) a bylo mi řečeno, že tento nápad v podstatě "vykradla". Ale tyto drsnější by na děti mohly zapůsobit lépe.

_sjuu_
28.05.2013 5 z 5

Knihu jsem četla asi v 8 nebo v 9 letech, hrozně mě bavila, přečetla jsem ji několikrát :)

Renava
23.09.2011 5 z 5

Kniha nemá chybu, určite sa na nej výborne pobavia rodičia malých nespratníkov (a dokonca i dospelí "nerodičia"!) a som presvedčená, že práve toto bol zámer autora, i keď oficiálne je kniha zaradená do kategórie rozprávok pre malé deti. V žiadnom prípade však nie je vhodná pre maličké deťúrence, ak, tak skôr pre tie väčšie, ktoré už dokážu ako-tak vnímať knižný humor s nadhľadom, pretože niektoré rozprávky sú doslovne tak trochu "hororové". Metódy, ako prinútiť malých lumpov k poslušnosti, či odnaučiť zlozvykom, sú skutočne netradičné a svojské.....myslím, že detskí psychológovia by s nimi mali menší problém :-))). Určite nie je ojedinelé, že mnohé z týchto "rozprávok" zanechajú v malých hlavičkách mierny chaos, kopu otáznikov, prípadne nočné mory - ako to svojho času bolo u nás.... našťastie sme to rozchodili bez ujmy na zdraví :-).
Odporúčam paradoxne hlavne dospelákom - ak sa chcete rozptýliť a pobaviť niečím netradičným, a to nielen na texte ale i na ilustráciách - toto je jedinečný materiál!

dzejnyka
30.11.-0001 5 z 5

Nenormálna kniha :-))) Okrem textov odporúčam aj detaily geniálnych Danglárových ilustrácií.