Rozprávky o zvieratkách

Rozprávky: Kuriatko a káčatko, Tri mačiatka, Pod hríbom, Kto povedal mňau ?, Rozličné kolesá, Lodička, Palička, pomocníčka, Jablko.

https://www.databazeknih.cz/images_books/33_/331333/rozpravky-o-zvieratkach-RRI-331333.JPG 4.734
Pro děti a mládež, Pohádky
Vydáno:, Matys

Elulilinka1

Tuto knihu jsem jako malá milovala...

kudrdlinka
31.12.2017

Díky výzvě jsem si po letech zase přečetla tyhle krásné pohádky. Jako malá jsem je měla moc ráda, těžko říct kterou nejvíc. Měla jsem vydání z roku 1970 Pohádky a obrázky, ale tu jsem pak nenašla, a tak jsem svým dětem koupila novější vydání v roce 1997.

MOu598
13.07.2017

11 krátkých pohádek pro malé děti. Bohatě doplněno ilustracemi.
Hezké, milé.
V knížce ale neuveden autor ani ilustrátor.

Pajina68
15.06.2017

Krásná knížka pro děti s krásnými obrázky.

havranice
22.05.2017

Naprosto skvělá kniha pro děti, všemi dětmi u nás oblíbená. Jsou tam příběhy, které jsou srozumitelné od 2 let, pak postupně můžete přidávat ty složitější. Kolem 6ti let je knížka pro děti pak stále ještě aktuální a oblíbená, vhodná pak jako první čtení. Dobře se předčítá, příběhy mají nápad a poučení, krásné obrázky, celé to dětem prostě sedí. Opravdu klasika, nejde touto knihou udělat chybu.

3nitka
22.01.2016

Jednoznačne krásna kniha rozprávok s naozaj vydarenými obrázkami. A veľmi poučné.

bibi.r
19.06.2015

Výborné čtení pro nejmenší děti. Rozhodně doporučuji.

Vůbec by mi nevadilo, kdyby příběhy Vladimira Sutějeva vyšly v novém kompletovaném vydání. V knihovně už je totiž knížka hodně očtená (Proč asi, že?).

Isew
07.11.2014

Jednoduché, srozumitelné příběhy s poučením. Krásné obrázky, které doplňují text. Úvodní příběh o kachňátku a kuřátku si mé dcery zamilovaly. Je tak jednoduchý, že si ho samy hrály před spaním. Jedna byla kuřátko, druhá kachňátko. Já také... vždy, když to slyším, vybaví se mi kuřátko, které vše opakuje po kachňátku, až ho to dovede do nebezpečí. Líbil se mi příběh o kouzelné hůlce, která vlastně až tak kouzelná nebyla. I o houbě, která dokázala schovat neuvěřitelné množství zvířátek před deštěm. Hezké, neotřelé a milé.

triatlet
02.01.2014

Obrázky dokreslují text. Nebo text doprovází obrázky? Každopádně milé, krátké příběhy ústící často v ponaučení.
Za nedůslednost považuji, že nakladatelství Librex nevěnovalo aspoň pár řádků informacím o autorovi, jehož jméno dokonce schází na titulní stránce knihy!

Ječmínek
14.11.2013

Vtipné pohádky, více krásných obrázků, méně textu. Ne devět, ale deset dětí z deseti by ji doporučilo.

dark.ma93
04.10.2013

Oblíbená. Souhlasím, s ní se učí číst samo.

Jack Bauer
16.01.2012

Tuto pohádkovou knihu s texty pod obrázky jsem jako prvňáček miloval a díky ní jsem se naučil číst.