Rozjímavý růženec

Rozjímavý růženec https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/455129/mid_rozjimavy-ruzenec-5lV-455129.jpg 5 5 3

Autor této knihy nás provede modlitbou růžence rozjímavým způsobem. Pomocí biblických textů se tak můžeme více ponořit do tajemství našeho vykoupení. „Není až tak podstatné, jestli čtu Písmo svaté, ale jestli je čtu s vědomím, že jde o živé slovo. Přijímám Boží slovo jako určené mně osobně? Teprve tehdy, když ke mně slovo přichází tímto způsobem, začíná celé dobrodružství víry.“... celý text

Literatura česká Duchovní literatura Náboženství
Vydáno: , Paulínky

Różaniec , 2018

Emik87
01.04.2024 5 z 5

Výborný průvodce pro modlitbu růžence. Krátké, ale velmi podnětné úvahy.

barunka66
02.11.2021 4 z 5

Knížečka mne provázela letošním říjnem. Krátké úvahy, cílené na dnešního člověka. Jednoduchost, srozumitelnost.

Jana512
06.01.2021 5 z 5

Útlá knížka polského světícího biskupa Grzegorze Ryśa, nabízí krásné myšlenky k modlitbě růžence. V dnešní době, tolik poznamenané nejistotou a množstvím nemocných v blízkosti, mi dodává modlitba růžence, kterou vřele doporučuji všem, ztišit se, zklidnit a vyprošovat sílu ke všemu, co život přináší. V dnešní době, kdy se nemůžeme navštěvovat, povzbuzovat se, myslím si, je přímluvná modlitba, při které se obracíme k mocnějším, duchovním bytostem, účinným prostředkem.

2004  59%Inkvizice
2020  96%Rozjímavý růženec