Romeo a Julie z Vysočan

Romeo a Julie z Vysočan https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/113679/romeo-a-julie-z-vysocan-113679.jpg 2 4 1

Dvě osudové lásky, dvě osudová manželství s tragickým koncem. Vlasta Svobodová vešla do povědomí čtenářek především pravdivými příběhy, které psala do časopisu Napsáno životem. A právě název tohoto časopisu jako by nejlépe vystihoval to, v čem je tato, neprávem opomíjená, autorka mistrem. Tato její zatím poslední kniha přináší dvě novely, jejichž tématem je osudová tragická láska mezi mužem a ženou. Děj nás zavede do Československa osmdesátých let a posléze i české společnosti let devadesátých. Především čtenářky středního a staršího věku se s hrdinkami obou novel beze sporu v mnohém ztotožní.... celý text

pdoubkova
12.04.2017 1 z 5

socikovsky roman pro zeny, samy tajemnik, soudruh, bodra povaha, zkratka vse, na co byste nejradsi uz zapomneli

nejak nechapu, proc jsou spojene 2 povidky do jedne knihy, kdy jedna ma 180 stranek a druha 70 a proc Romeo a Julie z Vysocan, kdyz je to o lidech 40+ a nikdo z nich nebydli ve Vysocanech, tragicka laska no, kdyz si nekdo vezme sedmdesatnika a on prirozene umre? dalsi, ktera si nabrkne neznamyho chlapka z USA?

proc jsem si tohle vlastne chtela precist???