Rolo hledá domov

Rolo hledá domov https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/527305/bmid_rolo-hleda-domov-65663ae7d54d0.jpg 5 4 2

Každý pes si zaslouží mít svůj domov. Rolo je pes, který ví, co chce, a člověka k životu nepotřebuje. Věří, že sám se o sebe dokáže postarat mnohem lépe, protože má s lidmi špatné zkušenosti. Ale pro štěně žijící na ulici znamená každý nový den zápas o přežití. To však platí do chvíle, než se objeví Fany. Když se Rolo naučí dívce důvěřovat, uvědomí si, že opravdový domov je to, co celou dobu hledal. Dokáže si získat její přísnou maminku a přesvědčit ji, aby nejen do svého života, ale i srdce přijala toulavého pejska? Hřejivý příběh o jedinečném poutu mezi psem a jeho malou paničkou, vyprávěný ze psího pohledu.... celý text

Literatura světová Příroda, zvířata Pro děti a mládež
Vydáno: , Bambook

Rolo's Story (Dog's Eye View) , 2021

Atara16
27.03.2024 5 z 5

Rolo,štěně co hledá domov po tom co uteče od původního majitele, pěkně ukazuje psi svět čmuch,čmuch a psusenky pobavili

Lka
23.03.2024 5 z 5

Krásný příběh o pejskovi, který hledal domov a páníčky, které by miloval a oni jeho. Kniha je určená jiné věkové kategorii než jsem já, ale i já mám ráda tyto zvířecí příběhy, které pohladí po duši a vytvoří úsměv.

psi pro dívky

Autorovy knížky

Blake Morgan
americká
2024  90%Rolo hledá domov

Kniha Rolo hledá domov je v