Rok s Lízou a Pupíkem

Rok s Lízou a Pupíkem https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/328817/bmid_rok-s-lizou-a-pupikem-pvz-328817.jpg 5 4 2

Třetí kniha kočky Lízy a psa Pupíka, oblíbených dětských postaviček, je sbírkou všemožných zábavných ilustrovaných příhod, které se jim dějí v průběhu celého roku. Od barvení velikonočních vajíček, přes výlety na hrady, za dinosaury, vlakem do přírody, pořádání zahradních slavností a slunění na zahrádce až po stavění sněhuláků, zdobení vánočního stromku, pečení a povídání u rozehřátých kamen. Kromě těchto komiksových mikropříběhů se v knize ukrývá také množství kreslených úkolů, hledaček a bludišť.... celý text

ZelenýAnton
01.09.2020 5 z 5

Parádní krátké komiksy. Vtipné, jednoduché a psané velkými písmenky, takže jsou vhodné pro nejmenší čtenáře.

huhuhu
03.05.2020 5 z 5

Knížka je rozdělena na čtyři části (Jaro, Léto, Podzim, Zima), přičemž každá část obsahuje především komiksy s příběhy Lízy a Pupíka (vztahující se k danému ročnímu období) plus nějaké hrátky pro děti (bludiště, hledání rozdílů, hledání nesmyslů apod.), těch je tam ale méně, spíš jen na doplnění. Našim dětem se knížka moc líbí - stejně jako Líza a Pupík jedou na výlet (viz komentář také tam).

humor komiksy pro děti

Autoři knihy