Rok neviňátek

Manželství Winifred a Daniela Coulsonových nikdy nebylo bez problémů, ale od té doby, co se spolu se svými syny - mentálně postiženým Stephenem, adoptivním Joem a maminčiným mazánkem Donem, přestěhovali do venkovského sídla, se krize prohlubuje. Vše jen zhorší tragická nehoda nejmladšího syna v den jeho svatby.

https://www.databazeknih.cz/images_books/32_/32572/rok-nevinatek-32572.jpg 4.212

Year of the virgins (1994)

Vydáno:, Talpress

Len2očka
31.10.2017

Tato knížka mě moc nebavila.

micha-ella
06.07.2017

Červená knihovna.

reader.007
12.07.2015

Další vynikající kniha z pera paní Cooksonové a i když pro Skleněnou panenku budu mít vždycky slabost, protože právě díky ní (i když ne v knižní podobě) jsem se k této autorce dostala, Rok neviňátek i přes svůj nevelký rozsah ji zdatně předstihl. Děj je poutavý, postavy sympatické a ty, které sympatické nejsou, vám nebudou lhostejné, ať už ve vás budou budit odpor, nebo možná i soucit. Spousta pasáží je velmi moudrá a inspirující a mimo to si říkám, že je velké štěstí že jsem nikdy nepotkala člověka jako je otec Ramshaw, protože jinak bych se snad k té katolické sektě přidala taky :-)

Andulienka
11.01.2013

Príbeh pekne napísaný...

modranka
22.05.2012

Neváhajte, čítajte! Zaručujem vám príjemný zážitok.

Catherine Cookson

Catherine Cookson