Rodinná pouta I. díl

Rodinná pouta I. díl https://www.databazeknih.cz/img/books/56_/56221/bmid_rodinna-pouta-i-dil-YS0-56221.jpg 3 34 9

Romantické televizní seriály – jedni jimi opovrhují, druzí je nekriticky zbožňují a pokládají jejich hrdiny za postavy se skutečného, reálného světa. Vyčítat jedněm jejich opovržení a druhým jejich nekritičnost nemá smysl, vždy je třeba vzpomenout si na to, že každý z nás má jiný vkus a styl a že co se líbí jednomu, nemusí se nutně líbit dalším. Pokud se vám ale seriál seriál televize Prima Rodinná pouta líbí, pokud sledujete příběhy bohatého Adama, chudé Evy, rodiny Rubešů, inženýra Krátkého a dalších hrdinů sester Bártů, je právě pro vás určena knižní verze seriálu – ta vyšla (zatím) v trojdílném kompletu, díl první vás uvede do děje a seznámí vás s hlavními postavami příběhu a ústřední zápletkou – nerovným vztahem Adama a Evy…... celý text

Kontryhelka
09.06.2023 5 z 5

Tuhle rodinnou ságu hltala půlka republiky. Ve své době působila jako zjevení a všichni jsme očekávali jak to dopadne. Knižní podoba je samozřejmě trochu lepší, v knihách se vše lépe celkově popíše, rozšíří, uvede na pravou míru a tak. Film má vše omezené.

Taralcielle
03.09.2019 4 z 5

Seriál jsem sledovala jenom chvíli, ale rozhodně mě nebavil tak, jako knihy. Ty jsem dočetla všechny tři. Četlo se rychle, děj ubíhal, za mě taková příjemná oddechovka.

petym
30.06.2018 5 z 5

Perfektní seriál a ještě lepší kniha. Lidi tohle moc nemusí ,ale jako fanda prostě super. Jde se na druhy díl.

EvikU.
09.04.2017 5 z 5

Seriál jsem nesledovala. Ale kniha byla čtivá.

Jia
05.02.2017 3 z 5

Nenáročná oddechovka, která mi dala to, co jsem od ní očekávala. Aspoň na chvíli zapomenout na smutek a na problémy.

martas006
19.06.2016 4 z 5

Nejdřív jsem viděla seriál a pak jsem přečetla všechny tři díly a bavilo mě to. Byly rychle přečtené.

bobina58
09.07.2013

Myslím,že kniha je dobrá,mně bavila,ale je pravda, že já jsem seriál nesledovala,možná proto . Většínou každý hodnotil knihu podle serialu v TV. což je ale špatně. Já četla všechny díly na dovolené a nesklamay mne.

Vlastula.P
11.03.2013

Tak nevim...seriál se mi líbil, ale knížku už mám pár let a zatím jsem pokaždé skončila tak na třicáté stránce a dál se ne a ne dostat :))

Mikiem
08.04.2012 5 z 5

Super seriál myslim si že kniha taky bude super:o)

láska zfilmováno

Autoři knihy