Rockový sen

Rockový sen https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/346530/bmid_rockovy-sen-pM2-346530.jpg 4 60 11

Rockové tango série

< 2. díl

Na naliehavú žiadosť anglickej televízie sa rockový titan Damien Shane stáva porotcom kastingovej speváckej súťaže. Na prvý pohľad arogantný hudobník sa ani štyri roky po smrti milovanej Sunshine nedokáže zmieriť s krutosťou osudu. Za celý ten čas si k telu nepripustil jedinú bytosť ženského pohlavia. Damien sa zmenil. Podrezaný jazyk využíva ako bodnú zbraň, ktorou si chráni vlastné vnútro i súkromie. Hoci sa z neho stal lepší človek, niekedy sa predsa len nevyhne drobnejším konfliktom so zákonom. A práve v čase, keď si prostredníctvom verejnoprospešných prác odpykáva trest, spoznáva Melody. Sebavedomá punkerka sa stáva jeho nepríjemnou spoločníčkou, ktorá si odpracováva podobný trest. Jej poznávacím znamením nie sú iba dúhové vlasy a výstredný odev, ale aj dar v podobe rockového hlasu. Osud sa pohrá so životmi hlavných hrdinov a tí sú si bližší, ako by sami čakali. Dokáže Damien opäť milovať? Dokáže milovať ženu, ktorá ho neskutočne vytáča a privádza na pokraj šialenstva? Skrotí ju? Rozhodne sa otvoriť jej svoje zlomené srdce? Scelia sa v tomto dojímavom príbehu Damienove rozbité sny? A dá sa to vôbec? Život je predsa taký nevyspytateľný, rovnako ako aj záver tohto príbehu...... celý text

Jurajovamaka
07.03.2021 5 z 5

Autorkin štýl písania zbožňujem. Drží čitateľa "prikovaného" ku knihe až do poslednej strany. Táto knižka je pokračovaním Rockového tanga, a rovnako ako jej prvý diel, aj táto je skvelá. Jej dej si budete dlho pamätať a prinúti vás to prečítať si aj iné knihy od Moniky.
Určite odporúčam prečítať.❤❤❤
Ďalšie moje recenzie na knihy istagram: majusikboxxy ♡

Ennie
26.01.2021 2 z 5

Možná kdybych si přečetla prvně první díl, tak bych hodnotila trochu jinak. Mírněji? Ale víc než tři hvězdy by to nebylo. Kniha mi přišla až moc překombinovaná, některé věci byly už docela přitažené za vlasy. Chyběla mi chemie.
Mělo to dobrou, zajímavou kostru. Některé "scénky" byly fakt dobré a zanechaly pozitivní pocity (i ty neradostné momenty v knize). Je mi fakt líto, že nemůžu hodnotit lépe... Mělo to takový potenciál.

Lenjulka
23.06.2020 5 z 5

Oba dva díly mě bavili a ten závěr.....prostě skvělé knihy

Neara
30.12.2019 5 z 5

Osobně se mi druhý díl líbil víc.Ač je to k nevíře,tak Melody jsem si oblíbila víc a moc jsem jim fandila.Damien je zvláštní chlap a pro jeho nálady a zkoušky by měla mít žena po jeho boku hotovou svatozář a neskutečnou trpělivost.Klidně by mohl být i třetí díl.

nani_nka
03.04.2019 3 z 5

Pre mňa ako pri jednotke klišé za klišé, no napriek tomu ma príbeh zaujal a od knihy som sa nevedela odtrhnúť. Melody mi zo začiatku však veľmi vadila, najmä jej detinské správanie. Celkovo som veľmi nepochopila prečo a hlavne kedy sa do nej Damian zaľúbil. Ku koncu mi však veľmi pripomínala Sunshine.

Renka931
23.05.2018 4 z 5

Musím říct, že super... v některých chvílích jsem se smála jindy napětím ani nedýchala. Krásný příběh :)

Evka3814
17.04.2018 4 z 5

Stejně jako první díl,trochu šokující a nepředvídatelný děj. Chvilkama jsem se ale i zasmála,ale také ukápla slza.

prcek19
20.03.2018 3 z 5

No teda :-D ze začátku se mi kniha moc nelíbila díky chování Melody..Sunshine mi byla víc příjemnější, ale postupem času sem si na Melody zvykla a tím, jak se její chování měnilo, sem se do knihy víc začetla..hlavně sem si říkala, ať tam není zase smutný konec a to překvapení ke konci..to sem opravdu nečekala..první díl se mi ale líbil víc :-)

simona5843
20.08.2017 5 z 5

Na Rockový sen som sa veľmi tešila a nebola som sklamaná.Skôr naopak,tento diel sa mi dokonca páčil viac ako prvý diel.Varujem dopredu,Melody je úplne opak Sunshine a nie každému môže byť po chuti jej správanie.

Paja1709
13.07.2017 2 z 5

Knihy Moniky Wurm mam rada,ale tato je pro me velke zklamani.Pri cteni jsem mela pocit jak by knihu psala uplne jina spisovatelka a k tomu zacatecnik.

Zusaninka
07.07.2017 5 z 5

Pokračovanie Rockoveho tanga, musim napisat ze velmi vydarene. Damien mi miestami sice siel neskutočne na nervy, tie jeho zmeny nalad...brr Melody spravne trafena punkerka. Autorka im riadne naválala na plecia, po poslednej stránky som netusila ci bude mat pribeh konecne happy-end alebo nie. Oplati sa precitat, pacila sa mi viac ako tango :)

Monika Wurm
slovenská, 1983