Robinsonův ostrov

Dobrodružný román o pirátech a otrokářích v Karibském moři v 18. stol.

https://www.databazeknih.cz/images_books/76_/76220/robinsonuv-ostrov-76220.jpg 4.722

Wyspa Robinsona (1958)

Literatura světová, Dobrodružné, Pro děti a mládež
Vydáno:, Mladá fronta

Kniha Robinsonův ostrov

KLADIK

Krásný návrat o cca čtyřicet let zpátky do dětství plného úžasných dobrodružství. Taková krásná kniha dokáže v každém chlapeckém srdci vyvolat spousty nostalgických vzpomínek. Chci být znovu tím klukem co chtěl být John Bober. Vzhůru do čtení dalšího dílu. Orinoko!!!!

jirka7080
17.08.2016

já sem se k téhle knížce dostal pomocí knihobudky jednou sem se do ní koukal a našel jsem tuhle knížku kousek sem si přečetl a vzal sem si ji a nelituju je zábavná a pro mě byla pomalu i návyková takže sem ji dočetl celkem brzo a rozhodně nelituju

kalache
24.12.2015

...tak tuhle jsem četl mnohokrát..

Attia
01.01.2015

Proč jsem po knize sáhla? Napsal ji totiž nějaký můj jmenovec, tedy tím chci říct, že máme stejné příjmení. To byl primární důvod a zároveň jakýsi tahoun, když jsem to v první třetině chtěla vzdát. Začetla jsem se totiž až po nějaké době, ale dobře, že jsem vydržela. Je to úžasná a dobrodružná knížka.

muffkrcma9
11.07.2014

Miluji tu knihu… je úžasná a naprosto reálně zpracovaná… zbožňuji ji… nejvíc jsem smála v 10 letech, když jsem poprvé četla jméno hlavního hrdiny…

Kykx
16.03.2014

Úžasná kniha, ostatně jako celá trilogie

vitavita
11.03.2012

Kniha mého mládí, měl jsem ji rád jako Robinsona.

Arkady Adam Fiedler

Arkady Adam Fiedler