Robinson Crusoe (komiks)

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Komiksová adaptace slavného románu anglického spisovatele Daniela Defoa je určena dětem od 9 let. Strhující děj, výstižné ilustrace a forma obrázkového románu nadchne každé dítě a čtení se tak pro něj stane zábavou. Devatenáctiletý Robinson Crusoe není spokojen se svým klidným, ale nudným životem v Anglii. Tak rád by se plavil po moři a poznával svět. Jeho touha po dobrodružství ho přiměje bez rozloučení s rodiči opustit rodnou zemi a vydat se do cizích krajů. Během následujících pěti let poznává mnoho míst a lidí, ale především sám sebe. Zažije několik nebezpečných situací na moři i na pevnině, a tak si začíná pohrávat s myšlenkou, že se usadí. Ale jeho dobrodružná povaha ho ještě jednou přiměje nasednout na loď. Tentokrát má však ztroskotání lodi katastrofální následky a Robinson se jako jediný z posádky zachrání na zdánlivě opuštěném ostrově. Je možné, aby v takové situaci člověk sám přežil? Podaří se mu ostrov opustit, nebo na něm bude muset zůstat?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/107865/big_robinson-crusoe-komiks-kU2-107865.jpg 4.146
Žánr:
Literatura světová, Dobrodružné

Vydáno: , Grada
Originální název:

Robinson Crusoe, 2010


více info...
Nahrávám...

Komentáře (4)

Kniha Robinson Crusoe (komiks)

Ťapulka
25.03.2019

Přečteno jako povinná četba mého syna. Nebylo to špatné, ale nad klasickou původní verzi není....

bubáček-B
03.03.2014

Je to moc hezký komiks


cepice
12.10.2013

Mňo, asi je to lepší než delší běžné zpracování, protože i v této zkrácené verzi je Robinson prostě vleklá suchá nuda. 4* jsem dal proto, že to spracovali, jak nejlépe mohli. ;)

AjťačkaTýnka
30.08.2013

Probírala jsem s bráchou D.D.,jelikož ho brali na základce a tato kniha je skvělou ukázkou, že učení hrou je lepší, než mít knihu o 300 stránkách a přelouskávat ji :)