Robinson Crusoe (komiks)

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Komiksová adaptace slavného románu anglického spisovatele Daniela Defoa je určena dětem od 9 let. Strhující děj, výstižné ilustrace a forma obrázkového románu nadchne každé dítě a čtení se tak pro něj stane zábavou. Devatenáctiletý Robinson Crusoe není spokojen se svým klidným, ale nudným životem v Anglii. Tak rád by se plavil po moři a poznával svět. Jeho touha po dobrodružství ho přiměje bez rozloučení s rodiči opustit rodnou zemi a vydat se do cizích krajů. Během následujících pěti let poznává mnoho míst a lidí, ale především sám sebe. Zažije několik nebezpečných situací na moři i na pevnině, a tak si začíná pohrávat s myšlenkou, že se usadí. Ale jeho dobrodružná povaha ho ještě jednou přiměje nasednout na loď. Tentokrát má však ztroskotání lodi katastrofální následky a Robinson se jako jediný z posádky zachrání na zdánlivě opuštěném ostrově. Je možné, aby v takové situaci člověk sám přežil? Podaří se mu ostrov opustit, nebo na něm bude muset zůstat?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/10_/107865/robinson-crusoe-komiks-kU2-107865.jpg 444
Žánr
Literatura světová, Dobrodružné
Vydáno, Grada
Orig. název

Robinson Crusoe, 2010

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (4)

Kniha Robinson Crusoe (komiks)

Přidat komentář
Ťapulka
25.03.2019

Přečteno jako povinná četba mého syna. Nebylo to špatné, ale nad klasickou původní verzi není....

bubáček-B
03.03.2014

Je to moc hezký komiks

cepice
12.10.2013

Mňo, asi je to lepší než delší běžné zpracování, protože i v této zkrácené verzi je Robinson prostě vleklá suchá nuda. 4* jsem dal proto, že to spracovali, jak nejlépe mohli. ;)

AjťačkaTýnka
30.08.2013

Probírala jsem s bráchou D.D.,jelikož ho brali na základce a tato kniha je skvělou ukázkou, že učení hrou je lepší, než mít knihu o 300 stránkách a přelouskávat ji :)

Autoři knihy

Daniel Defoe
britská, 1660 - 1731
Dan Johnson
americká, 1970

Kniha Robinson Crusoe (komiks) je v

Přečtených64x
Čtenářské výzvě4x
Doporučených4x
Knihotéce11x
Chystám se číst4x
Chci si koupit2x